Евертон топить Ліверпуль на Анфілді. Іриски здобувають історичну перемогу в мерсисайдському дербі. ВІДЕО

У 25-му турі АПЛ Ліверпуль на Анфілді грав з Евертоном

Підопічні Юргена Клоппа останнім часом показують дуже невпевнену гру. До перемоги над Лейпцигом у Лізі чемпіонів Ліверпуль три матчі поспіль в чемпіонаті Англії програв. Евертон також в останніх двох поєдинках зазнавав поразки. Тож окрім того, що це був принциповий матч для обох ліверпульських команд, він ще й мав чимале значення з турнірної точки зору.

Вже на 3-й хвилині матчу Евертон повів у рахунку

Хамес Родрігес отримав м’яч поблизу штрафного майданчика і розкішною передачею вивів на побачення з Аліссоном Рішарлісона, за яким не встиг Озан Кабак. Нападник гостей свою можливість не змарнував – 0:1.

Ліверпуль зміг оговтатися від швидкого пропущеного м’яча і почав створювати свої моменти. На 20-й хвилині зустрічі Гендерсон сильно пробив злету з лінії штрафного майданчика точно у кут воріт. Лише фантастичний сейв Пікфорда в ефектному стрибку врятував ірисок.

У середині тайму стався дуже неприємний епізод для господарів поля. Гендерсон отримав ушкодження в одному з моментів. Схоже, захисник Ліверпуля потягнув задню поверхню правого стегна. Юрген Клопп був змушений замінити 30-річного оборонця і випустив Філліпса.

Евертон міг подвоїти перевагу до перерви. Після подачі з лівого флангу Шеймус Коулмен пробивав головою з лінії воротарської зони, але чудова реакція Аліссона врятувала Ліверпуль від пропущеного м’яча.

Другий тайм

По перерві господарі поля знову усіма силами пішли відігруватися. Після подачі з флангу непогано пробивав Мане, але м’яч прилетів у руки Пікфорду. Згодом у сенегальського футболіста знову був момент. Він завдав удару головою з лінії воротарського майданчика, але цього разу м’яч пролетів над поперечкою.

Непогану нагоду зрівняти рахунок змарнував Салах. Єгиптянин отримав м’яч у декількох метрах від воріт Евертона, але не зміг переграти Пікфорда, який цей поєдинок проводив на високому рівні.

Наприкінці матчу підопічні Карло Анчелотті отримали право на пенальті. Александер-Арнольд зачепив у своєму штрафному майданчику Домініка Калверт-Льюїна і головний арбітр поєдинку без вагань вказав на позначку. До позначки підійшов Сігурдссон, який точним спокійним ударом у кут воріт подвоїв перевагу Евертона – 0:2.

У компенсований до основного час Пікфорд знову врятував Евертон від пропущеного м’яча. Вейналдум потужно пробив з-за меж штрафного майданчика під поперечку, але голкіпер гостей був просто на висоті. Евертон обігрує Ліверпуль на Анфілді вперше з 1999-го року.

Читайте також: “Сухий лист” і “привоз”. Курйозні голи у матчі молодіжок Інгульця та Ворскли. ВІДЕО та Нарешті пішло. Український легіонер в Європі забиває у другому матчі поспіль! ВІДЕО