На Донбасі триває масштабний обмін полоненими. Неподалік пункту пропуску Майорське триває обмін захопленими в полон. Три автобуси із 16 українцями всередині прибули із окупованої на підконтрольну Україні територію. Серед полонених звільнено також двох фанатів луганської Зорі. Владислав Овчаренко та Артем Ахмеров восени 2016-го року були затримані бойовиками ЛНР.

Представники ЛНР звинуватили хлопців у шпіонажі та назвали їх “лідерами підпільного угрупування”, які передають інформацію полку Азов. Владислав та Артем неодноразово висловлювали свою проукраїнську позицію.

Как-то совсем тихо прошла новость. А тем временем вчера в Луганске 17 лет строгого режима дали Владу Овчаренко. Мне позв…

Опубліковано Романом Бочкалою 26 жовтня 2017 р.

Щодо обох українців бойовиками ЛНР було порушено кримінальні справи. Владислава Овчаренка засудили до 17 років суворого режиму. Оскільки незаконний суд визнав його причетним до шпіонажу на користь України.

Побратими Владислава та Артема неодноразово намагались звернути увагу спільноти на полонених товаришів. У різних соцмережах набули поширення хеш-теги #freeovcharenko #freeakhmerov.

Завантажити більше пов'язаних статей
Завантажте більше за Новак Олександр
Завантажити більше в Актуально
Закриті коментарі

Перевірте також

Шахтар – Ліон. Атмосфера навколо матчу

Шахтар заключний матч групового етапу Ліги Чемпіонів проводив на домашньому стадіоні київс…