Домашня сторінка Актуально Фанати Райо Вальєкано воюють на чужій війні! Роман Зозуля – ВСІ відповіді відморозкам

Фанати Райо Вальєкано воюють на чужій війні! Роман Зозуля – ВСІ відповіді відморозкам

4 читачів онлайн
5
10,859

Роман Зозуля дав офіційну прес-конференцію. Щоб ні у кого більше не було ніяких запитань, і всі знали про його патріотичну позицію.

Український нападник Альбасете Роман Зозуля з’явився в четвер перед пресою після того, що сталося минулої неділі.  Нагадаємо, що божевльні фанати Райо Вальєкано зірвали матч із Альбасете і змусили команду гостей піти з поля через постійні образи українця. У прес-залі Зозуля хотів подякувати за підтримку, яку він отримав за ці дні, і ПОВНІСТЮ пояснити свою ситуацію.

– Я б не хотів, щоб хтось із моєї команди захищав насильство чи расизм. Я  – не нацист,– сказав він у своєму єдиному реченні іспанською мовою.

Про ситуацію в країні

– Я страждав три роки через те, що вони мені кажуть. Хочу повідомити, що коли в Україні почалася війна, у нас не було армії, тому добровольці намагалися допомогти. Наш фонд ніколи не купував зброю, або будь-які інші речі для бою, а виключно все для збереження життів захисників нашої країни.

– Ми з колегами купували автомобілі швидкої допомоги, їжу, одяг. Я вважаю, що допомагати своїй країні і бути патріотом – ЦЕ НЕ ЗЛОЧИН! Думаю, що кожен громадянин повинен допомагати своїй державі. Ми знаємо, що війна – це щось жахливе. Я постійно відвідував лікарні і регулярно бачив хворих і поранених. Я повинен бути частиною допомоги моїй країні. Я дуже мало розповідав про те, що я роблю – міг би розповісти набагато більше. Ми допомагаємо, зокрема, лікарням і хворим на рак.

Прибуття в Райо Вальєкано

Хочу згадати той момент, коли підписав контракт з Райо Вальєкано. Після оформлення угоди я зустрівся в офісі клубу з керівництвом, після чого мені повідомили, що фанати не хочуть, щоб я за них грав. Я запитав чому і отримав відповідь, що мене вважають фашистом. Це було вперше, коли мене назвали фашистом. Коли я запитав їх, чому мене так називають, то почув, що це через те, що я допомагаю армії моєї країни.

Звинувачення проти сектору вболівальників Райо

– Фотографія (з автоматом – про неї нижче) з’явилася пізніше, після цього мене вже  стали називати нацистом. Підкреслюю, що спочатку мене називали фашистом, а потім – нацистом і расистом. Як ви знаєте, мій кращий друг Бела (екс-форвард Альбасете) – темношкірий. Для мене не має значення, який у людини колір шкіри або національність. Для мене всі люди – однакові. Ви можете запитати це у моїх колишніх одноклубників в Бетісі або Альбасете. Хтось звинувачував мене у фашизмі, аргументуючи це татуюваннями  на тілі, але в мене їх нема. Можете спитати одноклубників, вони мене бачать кожен день.

– Я хотів поговорити з фанатами, пояснити це. Вони вже про мене все знали, бо воюють на Донбасі, з іншого боку.  Я хочу тільки передати їх слова – 6 фанатів Райо Вальєкано зараз воюють на боці іншої держави. На чужій війні.

Ситуація навколо ігрового номеру і різних фотографій

Що стосується гри під 18-м номером, то в Дніпрі і Бетісі мені його дали, я його не обирав. У київському Динамо я грав під 49-м номером, це нічого не означає.

– Щодо шалика із зображенням Степана Бандери. Ця фотографія була зроблена моїми знайомими, і я розмістив її на своєму фейсбуці тому, що ми дуже схожі. Десять років тому президент України назвав його ГЕРОЄМ країни. І я хочу пам’ятати цю схожість.

– На цьому фото я зі зброєю. Я зробив це для того, щоб підтримати нашу армію, наших героїв. У цей момент ми були дуже близько від воєнних дій. Два роки тому ми так само фотографувалися з військовими тут, на авіабазі Альбасете, і це теж було у засобах масової інформації.

– Це фотографія з баскетбольного майданчика. Це був міні-чемпіонат між шістьома командами на благодійному турнірі. Було багато преси. Ми грали три години, і рахунок на табло не вимикали. Різниця в рахунку буда надто великою, і тому я зробив цю фотографію. Коли я поїхав до Іспанії, мені сказали, що ці цифри мають сенс! Коли почався скандал із Райо, мені це пояснили, але я досі не розумію. Загалом люди тут не розуміють, що це означає. 95% НЕ розуміють!

Про реакцію на вигуки фанатів

– Я був готовий грати. Ви бачили мою реакцію – я тільки розсміявся від люті. Але коли прийшов у роздягальню і побачив підтримку своїх одноклубників, дуже розчулився.

Слова вдячності

Хочу подякувати Іспанії за підтримку. Я отримав чимало повідомлень з добрими словами. Іспанія – це мій другий дім, я люблю цю країну.

Дякую Федерації і керівництву Альбасете, а також всій команді. Не знаю, як я можу їм віддячити за те, що вони для мене роблять.

Також дякую народові України і людям, які воюють за мир. Підтримав би мене президент моєї країни, якщо б я був нацистом? Дякую йому за підтримку!

Подальші плани

– Я планую окремо зустрітися з керівництвом Альбасете. Ми мусимо до чогось прийти, адже набридло чути подібні образи. Попри те, що сталося, я зміг би знову зіграти на полі Райо Вальєкано!

Завантажити більше пов'язаних статей
Завантажити більше в Актуально
Закриті коментарі

Перевірте також

У Барселону може переїхати українець! Каталонці хочуть взяти Зінченка у Манчестер Сіті

Гравець збірної України може переїхати до Примери …