Домашня сторінка Актуально Фанати вже почали погрожувати. Відомий тренер очолив принципового суперника клубу, з яким вигравав Лігу чемпіонів

Фанати вже почали погрожувати. Відомий тренер очолив принципового суперника клубу, з яким вигравав Лігу чемпіонів

46 читачів онлайн
0
6,664

Тренеру буде дуже непросто

Англійський Евертон оголосив про призначення Рафаеля Бенітеса на посаду головного тренера команди. Контракт з іспанським фахівцем підписаний на три роки.

Я дуже радий доєднатися до Евертона. Упродовж переговорного процесу я був дуже вражений амбіціями, які мають керівники клубу. Я твердо вирішив зіграти важливу роль у допомозі цьому великому клубу досягти своєї мети, – зазначив Бенітес

Нагадаємо, в період з 2004-го по 2010-й роки Бенітес очолював принципового суперника Евертона Ліверпуль, з яким виграв Лігу чемпіонів у пам’ятному стамбульському фіналі (тоді за Мілан Шевченко не реалізував вирішальний пенальті). Іспанець став другим фахівцем в історії, який за тренерську кар’єру працював і в Ліверпулі, і в Евертоні. Першим став Вільям Барклай, який з 1888-го по 1889-й рік очолював Евертон, а з 1892-го по 1896-й керував Ліверпулем.

Коли у ЗМІ вперше з’явилася інформація про потенційне призначення Бенітеса в Евертон, вболівальники Ліверпуля дуже бурхливо відреагували на цю новину. Біля будинку 61-річного наставника невідомі залишили банер з написом: “Ми знаємо, де ти живеш. Не підписуй“.

Останнім місцем роботи Бенітеса був китайський Далянь Про, який він очолював з 2019-го року.

Читайте також: Усе дуже серйозно! Головний лікар Динамо розповів про травму Бєсєдіна

Завантажити більше пов'язаних статей
Завантажити більше в Актуально
Закриті коментарі

Перевірте також

Ліга чемпіонів повертається до Харкова? Це може статися вже у серпні

Найпрестижнійший клубний турнір Європи може повернутися до Харкова …