Фантастична реалізація. Нідерланди перемагають Сенегал на чемпіонаті світу. ВІДЕО

Матч Сенегал – Нідерланди мав визначити фаворита у боротьбі за вершину групи А.

Перший тайм відверто не вразив вболівальників небезпечними моментами. Найближчим до гола був Френкі Де Йонг, який після класної атаки нідерландців, опинився віч-на-віч з голкіпером суперника Менді, але вирішив не пробивати з лівої, а підбирати під праву ногу – чим і скористався захисник сенегальців.

До перерви можна згадати спробу дальнього удару Бергейса – вище воріт.

Другий тайм розпочався з моменту Ван Дейка. Захисник нідерландців після подачі Гакпо пробивав головою – м'яч пройшов над воротами суперника.

Активність номінальних гостей змусила прокинутися атаку Сенегалу. Діа і Гує небзепечно по воротах Нопперта, але в обох випадках голкіпер Нідерландів врятував свою команду.

Здавалося, що матч так і закінчиться без забитих м'ячів. Проте на 84 хвилині своє слово сказав Гакпо. Талант ПСВ після подачі Френкі Де йонга випередив Менді і відправив м'яч у сітку воріт господарів – 0:1!

Фантастична реалізація. Нідерланди перемагаються Сенегал на чемпіонаті світуPhoto by Getty Images

Сенегальці спробували одразу відповісти. Потужний удар Папа в ближній кут воріт Нопперта голкіпер помаранчевих нейтралізував.

На останніх хвилинах компенсованого часу Классен зіграв на добиванні після удару Депая, зафіксувавши на табло підсумковий результа – 0:2!

Нідерданди приєднуються до Еквадору на вершині турнірної таблиці групи А.