Фантастичний день. Півзахисник Динамо голом і двома асистами зафеєрив в оренді. ВІДЕО

Півзахисник Динамо Міккель Дуелунд феєрично відіграв матч другого туру нідерландської Ередивізі. Нагадаємо, атакувальний півзахисник скористався правилом ФІФА про призупинення дії контракту з киянами і на правах оренди до кінця цього сезону виступатиме у тамтешньому НЕКу (Неймегені).

У гостьовому поєдинку з новачком ліги Волендамом Дуелунд вийшов в основі і сприяв першій у сезоні перемозі своєї команди, забивши один м'яч і віддавши два астисти. Розпочав данець з гольової передачі на 17-тій хвилині - після його скидання головою на Тавшана рахунок зрівнявся 1:1.

У другому таймі на 76-ій хвилині Дуелунд відзначився вже сам. 10-тка Неймегена майстерно втілив у гол навіс Шене.

А довершив розгром асист Дуелунда на Брейна на 90-тій хвилині матчу - 4:1 на користь НЕКа.

Минулий сезон Міккель Дуелунд також провів у НЕКу, за який відіграв 22 матчі в Ередівізі (10 у стартовому складі: 2 голи, 3 асисти) та 3 поєдинки у Кубку Нідерландів, де забив один м'яч. Контракт данця з Динамо чинний до 30 червня 2023 року.