Фантастичний Шахаб знищує Верес! Зоря за дві хвилини робить результат у матчі. ВІДЕО

Команда Віктора Скрипника знесла суперника у другому таймі.

Зоря в 14-му турі чемпіонату України на Славутич-Арені приймала Верес. Після непростої перемоги в Лізі конференцій над ЦСКА Софією (2:0).

Гравці Зорі забили вже на 10-й хвилині зустрічі. Гладкий в дотик замкнув подачу від Кочергіна з правого флангу. Але головний арбітр матчу Анатолій Абдула не зарахував взяття воріт. Рефері помітив, як нападник луганців сфолив на захисникові, і призначив штрафний удар.

Верес не збирався відсиджуватися в обороні і на 18-й хвилині ледь не повів у рахунку. Після подачі з кутового Сергійчук чудово пробив головою у кут воріт. Лише Цвек врятував Зорю від неминучого гола. Хорватський гравець на лінії власних воріт вибив м’яч на кутовий.

У середині тайму чудову нагоду змарнував Аллах’яр. Іранець опинився сам перед воротами Вереса, але не зміг переграти голкіпера. Нападник вирішив нічого не вигадувати і на силу пробив у воротаря.

Згодом усе той же Аллах’яр накрутив біля штрафного майданчика суперника захисників і завдав розкішного обвідного удару у кут воріт. Голкіпер Вереса Когут в ефектному стрибку дістав м’яч.

На 34-й хвилині луганці змарнували ще одну супернагоду. Аллах’яр на лівому фланзі обігрався в стіночку з Жуніньйо і віддав націлену передачу на Луньова. Півзахисник Зорі з близької відстані пробив вище воріт.

Наприкінці першого тайму Верес зумів відправити м’яч у сітку воріт. Але головний арбітр знову не зарахував гол. Боковий суддя підняв прапорець про положення поза грою у гравця Вереса. 0:0 – за такого рахунку обидві команди пішли відпочивати.

На старті другого тайму Зоря нарешті зуміла реалізувати свою перевагу на табло. Аллах’яр прострілив із лівого флангу до воротарського майданчика, куди увірвався Шахаб. За ексгравцем Олімпіка не встигли захисники і він в дотик прошив Когута – 1:0.

Буквально за пару хвилин Шахаб оформив дубль. Луньов віддав чудову розрізну передачу на іранського нападника, той протиснув двох захисників, прокинув голкіпера і відправив м’яч вже у порожні ворота – 2:0.

На 57-й хвилині гравці Вереса змарнували пречудовий момент. Кучеров прострілив з правого флангу на Сергійчука, який опинився сам перед воротами Мацапури. Нападник рівненського клубу вирішив пробити в дотик – м’яч пройшов у лічених сантиметрах від стійки.

На 71-й хвилині Гладкий пробачив Верес. Український нападник вийшов фактично віч-на-віч з Когутом, але влучив у стійку.

На 84-й хвилині Шахаб забив свій третій м’яч. Після подачі з флангу Гладкий пробивав головою по воротах, але влучив у захисника Вереса Гончаренка. Від оборонця м’яч відлетів до Шахаба, який із декількох метрів розстріляв Когута – 3:0.

Уже на останніх хвилинах зустрічі масну крапку міг ставити Аллах'яр. Іранець вийшов на побачення з Когутом, пробив голкіпера Вереса, але м'яч по-зрадницьки влучив у стійку.

Після цієї перемоги Зоря набирає 29 очок і займає третю сходинку в УПЛ.