Фантастичний асист українця приніс перемогу Слуцьку у матчі з Белшиною. ВІДЕО

Асисти в Білорусі вміють роздавати не тільки Мілевський і Нойок

Сергій Чеботаєв став автором вирішального асисту у матчі 6 туру між його Слуцьком та Белшиною. Господарі вирвали перемогу у видовищному поєдинку під саме його завершення. На 88 хвилині ексгравець Сталі, Олександрії та Дніпра-1 Чеботаєв навісив на лінію воротарського майданчика гостей на голову Мухамеду Умару. Нігерієць пробив у протихід без шансів для воротаря. Оцініть навіс українця правою – холоднокровно і точно.

Зазначимо, що гол Слуцьк забив у більшості. За три хвилини до взяття воріт у Белшини вилучили Нікіту Рочева (друга жовта). Тож, 3:2 – важка, але приємна перемога Слуцька, який лідирує в турнірній таблиці чемпіонату Білорусі з 13-ма очками. На бал менше у Іслочі. Шахтар Солігорськ 11-тий (8 очок), чинний чемпіон Динамо Брест 14-тий (7 пунктів).

Нагадаємо, напередодні свою першу в сезоні перемогу над Динамо Брест здобула команда Юрія Вернидуба. Артем Мілевський і Олександр Нойок програли солігорському Шахтарю 0:2.