Домашня сторінка Актуально Фантастичний Де Брюйне! Півзахисник Ман Сіті приносить Бельгії перемогу над Данією

1 min read
0
3,632

У групі В стосунки між собою з’ясовували збірні Данії та Бельгії

Бельгійці у першому матчі на Євро без жодних проблем розбили збірну Росії 3:0. Натомість дебютний поєдинок данців на цьому чемпіонаті Європи пройшов просто жахливо. Наприкінці першого тайму в матчі з Фінляндією у Крістіана Еріксена зупинилося серце, але, на щастя, швидка і професійна допомога лікарів врятували гравця. Зараз він перебуває в лікарні і його життю нічого не загрожує. Поєдинок між Данією і Фінляндією дограли в той же день і він завершився перемогою Суомі з рахунком 1:0.

На матч із Данією відновився Кевін Де Брюйне, якого так чекали всі бельгійські фани. Але Роберто Мартінес вирішив не поспішати і не випустив зіркового гравця з перших хвилин.

Стартовий склад збірної Данії:

Стартовий склад збірної Бельгії:

Перший тайм пройшов за переваги данців

Господарі поля шокували збірну Бельгії дуже швидким голом. Центральний захисник бельгійців Джейсон Денаєр віддав погану передачу на партнера по команді поблизу власного штрафного майданчика. Хейб’єрг перехопив і другим дотиком вивів на ударну позицію Поульсена. Нападник Лейпцига свій момент використав цілком, відправивши м’яч чітко у кут воріт – 1:0.

Бельгійці могли дуже швидко зрівняти рахунок. Після подачі з лівого флангу головою пробив Мертенс, але Шмейхель спокійно забрав м’яч до рук. Цей удар став єдиним для збірної Бельгії у першому таймі.

На момент Мертенса данці відповіли не менш гострою нагодою. Після подачі з лівого флангу Васс пробивав у протихід Куртуа, але голкіпер Реала все одно зумів нівелювати загрозу від півзахисника Данії. Згодом непогану нагоду мав Меле. Захисник опинився сам на лівому фланзі, увійшов до штрафного майданчика, по черзі обіграв двох гравців і з декількох метрів намагався проштовхнути м’яч повз Куртуа, але бельгійський голкіпер не дозволив цього зробити. На 34-й хвилині розкішну нагоду змарнував Дамсгор… Молодий нападник господарів поля продерся між двох захисників у штрафному майданчику Бельгії і пробивав у дальній кут – м’яч пройшов у декількох сантиметрах від стійки.

На другий тайм Роберто Мартінес випустив Кевіна Де Брюйне

Ця заміна швидко принесла свої плоди. На 55-й хвилині Лукаку виграв боротьбу у захисника і прорвався до штрафного майданчика. Дійшовши до лицьової лінії, нападник Інтера відпасував на Де Брюйне. Півзахисник на прийомі розкішно обіграв трьох гравців збірної Данії і віддав чудову передачу на Торган Азара, який із лінії воротарської зони в дотик прошив Каспера Шмейхеля – 1:1.

Якщо у цьому моменті Де Брюйне асистував, то в наступному зірковий гравець відзначився вже сам. Бельгійці розіграли непогану комбінацію біля воріт збірної Данії, яка закінчилася точним ударом півзахисника Манчестер Сіті у торкання з лінії штрафного майданчика під стійку – 1:2.

Наприкінці зустрічі Брейтвейт міг вирвати нічию для своєї команди. Після подачі з правого флангу нападник Барселони виграв повітря у захисника і пробив головою – м’яч влучив у поперечку і вилетів за межі поля.

На останній доданій до основного часу хвилині Шмейхель побіг до чужого штрафного майданчика на стандарт. Гравці Бельгії вдало зіграли на подачі, винесли м’яч і розігнали швидку контратаку. Меньє хотів повторити досягнення Шика і пробив з центра поля у порожні ворота, адже Шмейхель не встиг повернутися. Та встиг один із гравців збірної Данії, який і вибив м’яч на кутовий.

Збірна Бельгії завдяки Де Брюйне перемагає 2:1 і гарантує собі вихід до плей-оф Чемпіонату Європи.

До уваги новому тренеру збірної. Неймовірний Кочергін приніс перемогу Зорі в битві з Інгульцем

Луганська Зоря після невдачі у стартовому матчі сезону з Олександрією завітала в гості до …