Фантастичний героїзм українців. Але без успіху!

Збірна України U-19 провела останній матч відбору на ЄВРО-2019. Підопічні Сергія Нагорняка повинні були здобути перемогу у поєдинку проти бельгійців.

Цей матч мав вирішальне значення для нашої команди, яка після поразки від Італії (1:3) та нічиєї із сербами (2:2) все ще зберігала теоретичні шанси потрапити у фінальну частину ЄВРО. Для цього українцям треба було перемагати збірну Бельгії з різницею у 2 м’ячі та сподіватися на те, що італійці програють сербам у паралельній зустрічі.

(Photo by Alessandro Sabattini/Getty Images)

Початок матчу склався для підопічних Нагорняка не найкращим чином. Бельгійці відкрили рахунок вже на 10-й хвилині матчу. Відігратися українці змогли за 9 хвилин: забив Холод, якому асистував Мудрик.

У другому таймі на 54-й хвилині Снурніцин вивів українців вперед. Та тепер бельгійці швидко зрівняли. Буссаїд зробив дубль на 69-й хвилині.

Здавалося, що нічийний рахунок так і залишиться на табло, але на 88-й хвилині українці змогли кардинально перевернути хід поєдинку. Спочатку забив Мудрик, потім відзначився Цитаїшвілі, а останній гол записав на свій рахунок все той же Мудрик. 5:2!!!

Ця перемога повністю влаштовувала українців, але підвели серби, які програли у паралельному матчі італійцям з рахунком 0:2. Україна посіла 2 місце у турнірній таблиці, але на ЄВРО виходить лише перша команда.