Фантастичний гол Хамеса Родрігеса в матчі проти Байєра

Колумбійський півзахисник Баварії вкотре продемонстрував космічний рівень виконання стандартів.

18 тур німецької Бундесліги стартував в п`ятницю у Гельзенкірхені матчем Байєр – Баварія. Господарі вийшли на матч проти лідера чемпіонату у ранзі одних із групи переслідувачів і мали надію на позитивний результат у матчі з мюнхенцями. Проте вже до перерви рахунок був 2:0 на користь команди Хайнкеса (по голу на свій рахунок записали Мартінес і Рібері).

Після перерви господарі прийшли в себе і забили. Фолланд обійшов декількох опонентів і пробив – рикошети допомогли статися голу. Після такого успіху фармацевти кинулися забивати  другий гол, але марно.

Всі питання зняв Хамес Родрігес, який в додатковий час неперевершено виконав штрафний удар. Без шансів для Бернда Лено.

До початку матчу Шальке, Баварія має перевагу над найближчим переслідувачем (саме кобальтовими) у розмірі 14 очок.