Домашня сторінка Актуально Фантастичний гол Ігнатенка та багато моментів. Дніпро-1 на класі переграє Рух. ВІДЕО

10 читачів онлайн
0
1,214

У п’ятому турі чемпіонату України Дніпро-1 вдома, на Дніпро-Арені, грав з львівським Рухом

Команди розпочали матч аж занадто обережно

Перший більш-менш небезпечний момент у зустрічі створили лише в середині першого тайму гравці Дніпра-1. Гуцуляк виконав подачу з лівого флангу до штрафного майданчика, Ігнатенко виграв повітря і скинув далі головою на Когута. Але капітан дніпрян з близької відстані пробив дуже невдало.

За декілька хвилин Ігнатенко накрутив декілька гравців Руха і завдав удару з лінії штрафного майданчика – м’яч пройшов вище воріт.

Потім свою нагоду мав Довбик. Лучкевич закинув м’яч до штрафної зони на нападника Дніпра-1, той прийняв на груди і стріляв з гострого кута – Паньків перевів на кутовий.

Варто відзначити, що з середини першого тайму підопічні Ігоря Йовічевича значно активізувалися попереду. І на 27-й хвилині вони таки зуміли забити. Ігнатенко отримав передачу на межі штрафного майданчика і, не довго думаючи, другим дотиком сильно вистрілив по воротах – м’яч влетів у дев’ятку воріт. Паньків не встиг зреагувати – 1:0.

На 35-й хвилині перевагу Дніпра-1 подвоїв Назаренко, який продемонстрував індивідуальну майстерність. Півзахисник змістився з лівого флангу до центральної зони, обігравши на своєму шляху трьох гравців, і покотив м’яч у кут воріт – 2:0.

У другому таймі Дніпро-1 продовжив тиснути на ворота Руха

На 54-й хвилині Дубінчак, ледь не забив фантастичний м’яч. Після подачі з правого флангу від Назаренка орендований у Динамо гравець пробивав злету з-за меж штрафного майданчика у кут воріт – Паньків виконав чудовий сейв.

Вже під час наступного кутового голкіперу Руха довелося знову рятувати свою команду. Спочатку досвідчений воротар парирував удар Лучкевича з дванадцяти метрів, а потім відбив постріл Довбика, який був першим на добиванні. Закінчився епізод ударом Когута через себе, але повз ворота.

Свою першу і єдину гольову нагоду в цій зустрічі гравці Руха створили на 61-й хвилині. Львів’яни організували контратаку, Борячук оббіг декількох суперників, змістився з лівого до центру і пробив низом, але, на щастя для Дніпра-1, м’яч влучив у стійку.

Господарі відповіли на цей момент не менш небезпечною нагодою. Тепер вже дніпряни організували контратаку, Когут закинув на Довбика, той обіграв Паньківа, який вийшов з воріт аж за межі штрафного майданчика, і завдав не надто сильного удару з лівої у порожні ворота. Та свою команду врятував Максим Білий, який у підкаті відбив м’яч.

Попри велику кількість моментів у Дніпра-1 один більше голів у цій зустрічі не було. Команда Ігоря Йовічевича перемагає Рух з рахунком 2:0 і поки виходить на п’яте місце в чемпіонаті України, маючи 10 пунктів. Львівська команда йде на 12-й сходинці з 4-ма балами.

Сприяв договірнякам і скаржиться!? Скандальний екстренер УПЛ критикує рівень клубів

Дивна заява від колишнього тренера команд УПЛ …