Фантастичний камбек Боруссії імені Голанда. Вийшов при 1:3 і оформив хет-трик

Зірковий новачок дортмундської Боруссії Ерлінг Голанд шокував футбольну Німеччину вже у своєму дебютному матчі за джмелів.

Футболіст вийшов на поле у матчі 18 туру Бундесліги на 56 хвилині. В той момент гості з Дортмунда поступалися Аусбургу 1:3, але данському нападнику знадобилося лише декілька хвилин, щоби забити свій перший м’яч у складі нової команди. Санчо помітив ривок Голанда і віддав у розріз між захисниками господарів поля – форвард в один дотик пробив точно у дальній кут воріт Аусбурга – 3:2.

За дві хвилини Санчо зрівняв рахунок у зустрічі, а на 70 хвилині Голанд забив, як виявилося, переможний м’яч у протистоянні. Азар вийшов віч-на-віч з голкіпером Аусбурга Коубеком, обіграв його і віддав повз захисника на Голанда, якому залишилося переправити м’яч менше ніж з метра у сітку порожніх воріт – 3:4.

Photo by Sebastian Widmann/Bongarts/Getty Images

Доповнив феєричний вечір для нападника і третій його гол. Ройс вивів данця сам на сам з чеським голкіпером Аусбурга і Голанд не схибив – удар в дальній кут – 3:5 у підсумку на табло.

Боруссія продовжує гонитву за лідером Бундесліги Лейпцигом.

Відеоогляд матчу очікуйте у цій новині згодом.