Фантастичний камбек у Другій Лізі

У Житомирі останній календарний матч року зіграли місцеве Полісся та Чайка з Петропавлівської Борщагівки. Полісся мало будь-що перемагати, щоб піти на зимову перерву лідером групи А Другої Ліги.

План на гру господарі почали реалізовувати у першому таймі, вигравши його 1:0 завдяки голу Марата Даудова. На початку другого тайму перевага Полісся зросла до комфортних 3:0 (дубль на рахунку Ярослава Галенка). Здавалося, ніщо не завадить житомирянам довести зустріч до перемоги.

Але все пішло шкереберть в останні секунди (!) гри. На 88-ій хвилині Чайка заробила право на кутовий після масованої атаки на ворота Полісся. Захисник Антон Музиченко зумів зіграти на добиванні після сейву воротаря. Вже у додані арбітром хвилини – на 92-гій – Музиченко оформив дубль ударом здалеку. А буквально за мить третя таранна атака гостей знову призвела до взяття воріт. Головатенко протягнув м’яч через пів поля, далі на фланзі його підхопив Музиченко. Оборонець навісив у центр, де Дарда зіграв у стінку з Коваленком і пробив злету у падінні – 3:3! Чайка після серії з 5-ти перемог вириває нічию у зустрічі з лідером та рятує фактично програний матч – забивши тричі за останні 6 хвилин поєдинку!

Дивіться також: Друга Ліга вражає! Немовірне виконання кутового ексгравцем збірної України. ВІДЕО

Читайте: Напруга, сейви і пенальті. Дорогоцінний гол вирішує все у матчі Олександрія – Зоря