Фантастичний камбек! Українці ефектно рятують Гент від поразки

Український бомбардир продовжує забивати. Роман Яремчук знову відзначився забитим м’ячем. Його Гент на виїзді протистояв одному із найтитуловініших бельгійських клубів – Андерлехту.

У стартовому складі Гента вийшли два з трьох українських легіонерів. В запасі залишився Роман Безус, але і він вийшов на поле в середині другого тайму. Господарі провели дуже потужну першу половину гри. Андерлехт переважав суперника практично за усіма компонентами, але не за рахунком. На перерву команди пішли із нічийним результатом 1:1. А ось вже у другому таймі почалось найцікавіше.

За дві хвилини англійський нападник Андерлехта Руф примудрився забити двічі: спершу із пенальті, а згодом класним обвідним ударом завершив контратаку господарів. І вже наприкінці матчу прийшов час українців рятувати гру. Роман Яремчук за 6 хвилин до завершення матчу заробив пенальті. Нападник збірної України сам взявся пробивати. Голкіпер взяв удар із позначки, але Яремчук встиг зіграти на добиванні.

А вже у компенсований час нічию для Гента врятував Ігор Пластун. Захисник залишився у чужому штрафному майданчику та на дальній стійці замкнув подачу – 3:3.

Це був дуже важливий момент. Завжди особливі відчуття, коли зрівнюєш рахунок на 90+4 хвилині. Ми провалили перші 25 хвилин другого тайму і Андерлехт зміг забити двічі. Але це футбол і тут будь-що може статись. Це ми й побачили сьогодні. Обидві команди отримали пенальті. Ми вірили в гол Яремчука і було помітно, що він має забити, – поділився враження після матчу Ігор Пластун.