Фантастичний Лєднєв та результативний Русин. Зоря сильніша за Колос

Сенсаційний Колос у третьому турі Української Прем’єр-Ліги приймав Зорю.

Після поєдинку у Лізі Європи наставник Зорі Віктор Скрипник зробив невелику ротацію складу. Зокрема, варто відзначити першу появу у старті Русина та відсутність Тимчика і Будківського.

На перших хвилинах матчу Колос влаштував справжню навалу на ворота луганців. До 20-ї хвилини поєдинку футболісти Костишина вже занесли до статистики 5 ударів. Найнебезпечніше пробивав зі штрафного Гавриш, але влучив у стійку.

Дуже показовим був пресинг гравців Колоса. Вони просто затискали гравців Зорі на їхній половині поля та змушували помилятися.

Але Зоря вистояла і зуміла забити. На 27-й хвилині Хомченовського збили перед штрафним майданчиком Колоса. Виконувати удар взявся Лєднєв. Богдан пробив сильно у лівий кут від Яшкова. Класний удар, але у цьому епізоді більшою є “заслуга” голкіпера Колоса, який був відверто не готовий до удару у воротарський кут — 0:1.

Та луганці вели у рахунку не довго. На 35-й хвилині Колос провів класну атаку на лівому фланзі. Після скидки у штрафному майданчику м’яч потрапив до Дениса Костишина, який в один дотик пробив у лівий від Шевченка кут. Дебютний гол в УПЛ для сина головного тренера Колоса — 1:1.

Зоря одразу могла відігратися. Знову продемострував свій фантастичний удар з лівої Лєднєв, але м’яч влучив у стійку.

Луганці помітно перехопили ініціативу під завершення першого тайму. Гравці Колоса погано діяли у відборі на своїй половині та давали багато простору атакувальним гравцям Зорі. На 45-й хвилині ініціатива перетворилася у гол. Хомченовський дуже зряче навісив з лівого флангу у штрафний майданчик, Каменюка міг пробивати сам, але не пошкодував і скинув вздовж лінії воріт на партнера. У потрібному місці опинився Русин та головою замкнув передачу від Каменюки — 1:2. Це дебютний гол нападника за Зорю.

Зоря продовжила ловити гольовий фарт вже на початку другого тайму. І знову активними діями відзначився орендований у Динамо Назарій Русин. Яшков помилився у передачі на захисника, Русин класно зіграв на випередження, дійшов з м’ячем до штрафного майданчика і викотив ідеальну передачу на Кабаєва. Владислав спокійно переправив м’яч у ворота — 1:3.

Попри комфортний результат, Зоря невпевнено виглядала в обороні. Луганці давали багато простору суперникам у власному штрафному майданчику і через це у ковалівців з’являлися моменти. Але атака Зорі компенсувала усі помилки оборони.

Єдиний небезпечний момент у Колоса в другому таймі мав Кожушко. Молодий нападник розхитав захисників Зорі і пробив по воротах Шевченка. У площину влучив, але сили не вистачило і голкіпер впевнено забрав м’яч до рук.

Колос після двох сенсаційних перемог на старті сезону все ж програв. Зоря продемонструвала характер і здобула дуже потрібну перемогу. Тепер на підопічних Скрипника чекає матч-відповідь проти ЦСКА Софія у Лізі Європи.