Фантастичний м’яч Назаренка ледь не зупинив Динамо. СК Дніпро-1 дало бій киянам. ВІДЕО

Перед матчем із Барселоною Динамо зіграло з командою Йовічевича.

До зустрічі з СК Дніпро-1 у Мірчі Луческу до звичних проблем (дискваліфікація Шапаренка і коронавірус у Бущана з Миколенком) додалися клопоти через коронавірус у Бойка. Тому в основі киян з’явився третій голкіпер Динамо Руслан Нещерет.

Питань до молодого воротаря не може бути за пропущений на 22 хвилині м’яч від Назаренка. Вінгер дніпрян з флангу обіграв Караваєва і розкішним ударом у дальню дев’ятку відкрив рахунок у матчі – 1:0! Це був лише перший удар номінальних господарів у зустрічі, але він одразу став результативним.

Такий розвиток подій не міг влаштовувати Динамо. Кияни збільшили тиск, і Фортуна їм за це усміхнулася. Подачу Циганкова на Попова перервав Адамюк, який зрізав м’яч у власні ворота – 1:1.

Під завісу першої половини динамівцям вдалося вдруге засмутити команду Йовічевича. Цуріков невдало вибив на Шепелєва, опорник киян пробив, м’яч потрапив до Буяльського, який відкинув під удар Циганкову. Капітан віцечемпіонів влучним ударом у дальній кут воріт Сарнавського зробив рахунок – 1:2!

Після перерви Мірча Луческу дав ігровий час Лєднєву та Родрігесу. Люксембуржець тероризував опонентів на лівому фланзі атаки Динамо, показавши, що виглядає значно цікавіше за Вербича, але збільшити свою перевагу в рахунку киянам не вдалося.

Хиткий рахунок вселяв віру в гравців СК Дніпро-1, тому на останніх хвилинах підопічні Йовічевича спробували повторити подвиг Ференцвароша, який на тижні вирвав у киян нічию.

Вже у компенсований до другого тайму час дніпряни заробили небезпечний штрафний, але подачу Піхальонка перервав Денис Попов.

Динамо здобуває необхідні три очки і розпочинає підготовку до матчу з Барселоною.