Фантастичний матч Кубка України. Олександрія у героїчному поєдинку вириває перемогу в Дніпра-1 у серії пенальті. ВІДЕО

Дніпро-1 та Олександрія на Дніпро-Арені вирішували долю чергової путівки до пів фіналу Кубка України

Перший тайм

Непоганий момент на початку зустрічі мав Довбик. Гравець Дніпра-1 увійшов до штрафного майданчика і пробив з-під захисника у ближній кут воріт – Паньків перевів м’яч на кутовий. Господарі поля діяли гостріше в атаці і були близькими до того, щоби забити.

Пізніше гостро пробивав Довбик головою у кут воріт після подачі з лівого флангу, але м’яч пролетів поруч зі стійкою.

Вже наприкінці першої половини зустрічі Назаренко розігнав швидку контратаку, розхитав захисника і намагався закинути за комірець Юрію Паньківу, але пробив вище воріт.

Другий тайм

По перерві господарі продовжили тиснути на ворота Олександрії. Після подачі з кутового Ігнатенко виграв позицію у Лучкевича і сильно пробив головою з лінії воротарської зони. Паньків відбив перед собою і з другої спроби забрав м’яч до рук.

Попри натиск Дніпра-1, Олександрія все ж забила першою. Ігнатенко обрізався у захисті і віддав пас на півзахисника гостей Третьякова. Той підхопив м’яч, підійшов ближче і з-за меж штрафного майданчика сильно пробив. М’яч від газону влучив у стійку і влетів у сітку воріт Сарнавського – 0:1.

Майже одразу гравці Дніпра-1 могли зрівнювати рахунок. Піхальонок виконав чудове закидання до штрафного майданчика Олександрії на Назаренка, але півзахисник дніпрян із декількох метрів не зміг переграти Паньківа.

На 75-й хвилині зустрічі гості залишилися в меншості. Гречишкін отримав другу жовту карту за відмашку проти Дубінчака (перша була на 47-й хвилині за зрив атаки) і пішов відпочивати.

Дніпряни продовжили тиснути на ворота Олександрії і таки забили. Вантух обікрав Дубінчака, але невдало вибив просто на Булецу. Орендований у Динамо гравець завдав потужного удару – м’яч рикошетом від захисників гостей залетів у кут воріт Паньківа – 1:1.

Підопічні Володимира Шарана могли вирвати перемогу наприкінці поєдинку. Сітало обікрав Дугласа, розігнав швидку контратаку і віддав чудову передачу на лінію штрафного майданчика Дніпра-1 на Мірошніченка. Той в дотик вирішив пробити по воротах. Завдати потужного удару не дозволив Дубінчак, який добіг за своїм гравцем до кінця, і Сарнавський, хоч і зі складнощами, але зумів відбити.

Як і матч Динамо – Колос, поєдинок перейшов в овертайми, в яких господарі поля продовжили тиснути. У першій п’ятнадцятихвилинці дніпряни могли забивати. Тейлор увірвався до штрафного майданчика Олександрії і прострілив до воротарської зони, де Хобленку забракло декількох сантиметрів, щоби замкнути цю передачу. Схоже було, що на овертайми в Олександрії було лише одне завдання – вистояти. І, попри перевагу Дніпра-1, їм це вдалося, вони дотерпіли до серії одинадцятиметрових ударів.

9. Булеца – сейв Паньківа (3:4)

Юрій Паньків стає супергероєм для Олександрії і його два сейви виводять команду Шарана до пів фіналу Кубка України.

Читайте також: Інших варіантів немає. Ювентусу доведеться продати 85-мільйонну зірку, щоби залишити Роналду та Між двох Динамо. Луческу чекали в Бухаресті, а він обрав Київ