Фантастичний матч Зінченка. Ман Сіті безжально карає неврівноважений ПСЖ і виходить у фінал Ліги чемпіонів. ВІДЕО

Гвардіола за крок до мрії!

Українець у старті

Вихід Олександра Зінченка у Парижі допоміг Манчестер Сіті перевернути перший півфінальний поєдинок Ліги чемпіонів з ПСЖ. Тому Гвардіола на домашній матч англійців логічно випустив українця в основі.

Гравець збірної України став найпомітнішою фігурою дебютних хвилин зустрічі з французьким клубом. На 6 хвилині арбітр матчу Бьорн Куйперс призначив пенальті за нібито гру рукою Зінченка у власному штрафному майданчику. Шокований цим рішенням, адже м’яч влучив йому у плече, лівий захисник Сіті емоційно апелював до асистента головного арбітра. У Лізі чемпіонів ВАР працює краще, ніж в Україні, тому судді швидко розібралися у помилковості першого рішення. Нідерландець, визнавши свою помилку, справедливо одинадцятиметровий скасував.

За 5 хвилин Зінченко відзначився зі знаком плюс. Едерсон запустив українця флангом, Зінченко ситуацію оцінив і викотив під удар Де Брюйне. Постріл бельгійця заблокував Флоренці, але м’яч відлетів просто під удар Марезу, який пробив правою точно у дальній кут воріт Наваса – 1:0.

ПСЖ треба було атакувати. Без Мбаппе (французький талант мав ушкодження, тому Почеттіно залишив його у запасі) своє слово міг знову сказати капітан парижан Маркіньйос. Ді Марія подав з флангу, бразилець перестрибнув Стоунза і з меж воротарського майданчика Едерсона пробив у поперечку воріт манчестерців!

Майже одразу гості мали ще одну нагоду, але Ді Марія після перехоплення м’яча пробив повз порожній кут воріт Едерсона.

Містяни майже весь тайм грали другим номером, проте у компенсований арбітром час саме підопічні Гвардіоли були ближчими до забитого м’яча. Марез накрутив опонента у штрафному майданчику парижан і пробив у блиній кут. Навас відбив, а добивання Сілви прийняв на себе Кімпембе.

Другий тайм

По перерві фантастична гра Олександра Зінченка тривала. На 55 хвилині Неймар перехопив м’яч після помилки Стоунза, увійшов до штрафного майданчика господарів, на замасі прибрав Діаша і пробив. Зінченко у класному підкаті політ м’яча у напрямку воріт заблокував.

ПСЖ продовжив атакувати і догрався. Зінченко започаткував контратаку пасом на Де Брюйне, бельгієць обігрався з Фоденом, який у підсумку викотив Марезу на порожні ворота. Алжирець із декількох метрів не промахнувся – 2:0!

Безнадійність у рахунку вдарила по нервовій стійкості гостей, в яких не витримав Ді Марія. Аргентинець за межами поля вдарив Фернандіньйо, за що Бьорн Куйперс заслужено показав йому червону картку – вилучення.

Граючи в більшості, Манчестер Сіті цілком позбавив ПСЖ бодай надії на забитий м’яч. Гвардіола нарешті виводить англійський гранд до фіналу Ліги чемпіонів!