Фантастика дебютантів збірної України. Шалений матч Мудрика і удар Піхальонка роблять гру. ВІДЕО

Команда Петракова зіграла з клубом Бундесліги.

Тренер збірної України у товариській зустрічі з Боруссією Менхенгладбах не міг розраховувати на українських представників європейських чемпіонатів і травмованого Віктора Циганкова. Проте відсутність багатьох лідерів дала можливість показати себе дебютанту – Михайлу Мудрику.

Вінгер Шахтаря забив уже на 9 хвилині. Ідеальна передача "шведою" від Шапаренка у поєднанні з реактивним прискоренням Мудрика не залишили шансів обороні і голкіперу господарів – 0:1!

На жаль, свою перевагу на табло українці швидко втратили. На 14 хвилині Конопля віддав невдалий пас біля власного штрафного майданчика, подарувавши м'яч Носсу. Ірландський півзахисник таким подарунком скористався на сто відсотків – влучний удар у дев'ятку воріт Георгія Бущана – 1:1.

Активність Мудрика ще до перерви могла принести гостям результат, але після удару талановитого футболіста Зоммер врятував Боруссію. Вже у компенсований до першого тайму час швейцарець врятував свою команду після виходу віч-на-віч Шапаренка (який організував все той же Мудрик).

Після перерви обидві команди оберти скинули.

На 72 хвилині супершанс вивести свою команду вперед мав Беннеттс. Бондар обрізався біля власного штрафного майданчика, Нойгаус віддав на англійського нападника, який відверто пробачив збірну України, пробивши вище воріт.

А от підопічні Петракова відповіли голом! На 82 хвилині ще один дебютант головної команди Олександр Піхальонок після скидання від Дениса Гармаша пробив точно у кут воріт господарів. Ідеальна робота в пас біля штрафного майданчика суперників – 1:2!

Збірна України виграє перший контрольний поєдинок на шляху до надважливого протистояння з Шотландією.