Домашня сторінка Актуально Фани Селтика обрали своїх улюбленців. Знайшлося місце і для Шведа

Фани Селтика обрали своїх улюбленців. Знайшлося місце і для Шведа

38 читачів онлайн
0
1,632

Уболівальники шотландського Селтика визначили, кого вони хочуть бачити на флангах атаки в наступного сезоні. На сайті Read Celtic вони голосували за своїх фаворитів. Вони обирали серед 7 гравців. Це Джеймс Форрест, Майкл Джонсон, Даніел Арзані, Скотт Сінклейр, Льюїс Морган, Джонні Хейс та наш Мар’ян Швед. Нагадаємо, нещодавно український вінгер прибув до Глазго.

Вболівальники висловили величезну довіру Мар’яну. Навіть не зважаючи на те, що українець не зіграв ще жодного матчу за Кельтів. Швед набрав аж 64 % голосів і зайняв друге місця. Він поступився лише Джеймсу Форресту. Воно й не дивно, 27-річний шотландець по праву вважається лідером команди. У цьому сезоні Форрест забив 18 м’ячів і віддав 20 асистів.

Результати голосування такі:

Джеймс Форрест – 87%

Мар’ян Швед – 64 % 

Майкл Джонсон – 37 %

Даніел Арзані – 33% 

Скотт Сінклейр – 26% 

Льюїс Морган – 17%

Джонні Хейс – 16% 

Про Мар’яна Шведа вболівальники відгукуються позитивно:

Українець справляє враження талановитого хлопця. Ми дивилися нарізки з матчів на його Батьківщині. Удар має чудовий, забивати вміє, 14 голів на його рахунку. Гратиме він на лівому чи на правому фланзі – неважливо! Він зможе проявити себе на будь-якому з флангів. Вражаючий результат для Шведа! 

Власне, праворуч, певно, гратиме Джеймс Форрест, а от зліва чому б і не Мар’ян Швед? Але, на жаль, не вболівальники обирають склад на матч. Тож усе залежить від тренера, поки ним є Ніл Леннон. Та й від самого Мар’яна теж залежить багато.

 

 

 

Завантажити більше пов'язаних статей
Завантажити більше в Актуально
Закриті коментарі

Перевірте також

БУМ! У Карпат тепер новий власник. СКРІН РЕЄСТРА

Дуже несподівана новина, яка вплине на майбутнє львівського клубу …