Домашня сторінка Актуально Фарт і щастя! Шахтар у драматичному матчі проривається в Лігу чемпіонів. ВІДЕО

Фарт і щастя! Шахтар у драматичному матчі проривається в Лігу чемпіонів. ВІДЕО

2 читачів онлайн
7
44,846

Божевільний поєдинок у Харкові

Поразка у першому матчі не залишала Монако маневрів у харківському поєдинку з Шахтарем

У стартовому складі гірників знову вийшли лише два українці, але цього разу травмованого Трубіна змінив у воротах господарів Андрій Пятов:

Гості з перших хвилин показали свій намір зачавити українську команду пресингом. Такий тиск приніс Монако результат вже на 18 хвилині. Бадіашиль перехопив м’яч на половині поля господарів, Фолланда вивели на ударну позицію і він пробив. Пятов відбив м’яч в центр, де першим на добиванні опинився Віссам Бен Єддер – 0:1!

Шахтар був розгубленим і монегаски не збиралися відпускати “теплого” суперника. Був близьким до забитого м’яча Бадіашиль, який після подачі від Головіна своїм ударом поцілив у стійку воріт Пятова.

Проте, порадіти в першій половині матчу гостям все ж вдалося. На 39 хвилині Кайо Енріке пасом з лівого флангу знайшов на дальній стійці воріт господарів Бен Єддера, який випередив неуважного Матвієнка і оформив дубль – 0:2.

Міг Бен Єддер перед самісінькою перервою оформити хет-трик, але після помилки Вітао французький нападник промахнувся по воротах, перекидаючи своїм ударом Андрія Пятова.

Другий тайм Шахтар розпочав набагато активніше

Гірники вийшли після перерви вже без Матвієнка, а з Ісмаїлі, що додало швидкості атакам господарів. На жаль, випади підопічних Де Дзербі якщо і закінчувалися ударами, то дуже неточними.

Монако віддало ініціативу, але зберегло свою небезпеку в контргрі. Бен Єддер знову спробував перекинути Пятова, та цього разу український голкіпер відбив удар нападника гостей.

Господарям надзвичайно важливо було забити і своє слово сказав досвідчений лідер команди. Марлос точним ударом в ближній кут воріт Нюбелі закінчив класну атаку своє команди – 1:2!

Гол Марлоса заспокоїв Шахтар, за що українську команду ледь не покарав Фолланд. На останніх хвилинах основного часу німецький форвард змарнував два супершанси. Спочатку нападник з метра не переправив м’яч у сітку воріт господарів, поціливши у Марлона, що буквально лежав на лінії, а за декілька хвилин змарнував вихід віч-на-віч із Пятовим. Голкіпер збірної України потягнув удар у протихід – сейв.

В екстратаймах команди не показували свої атакувальні потужності через втому, але все вирішив фарт

Фортуна усміхнулася наполегливому Мудрику, який до останнього побіг на 114 хвилині зустрічі. Вінгер господарів прискорився, дістав м’яч і спробував віддати передачу. Пас перервав Агілар, який зрізав м’яч у власні ворота – 2:2!

Шахтар за шаленим сценарієм прориваєтсья у Лігу чемпіонів. І завтра о 19:00 дізнається своїх суперників по групі, як і київське Динамо.

Великий СКАНДАЛ! Тренера Кривбаса, який грав у ДНР, а потім працював у Шахтарі, вивели на чисту воду

Небайдужі громадяни дотисли лояльний клуб …