Фартовий Зінченко. Ман Сіті знову виграє з українцем

Матч із Борнмутом Олександр Зінченко розпочав із перших хвилин. І це був той випадок, коли появи українця можна було чекати ледь не зі 100% імовірністю. По-перше, Зінченко демонструє прекрасну ігрову форму і недарма претендує на звання найкращого гравця місяця у Сіті. А по-друге, конкуренти по позиції зараз травмовані.

Матч із перших хвилин проходив у цілком передбачуваному руслі. Манчестер Сіті контролював м’яч, а Борнмут масовано захищався. Але проблема для команди Зінченка в тому, що господарі були готові до позиційної статичної гри в атаці від суперника. Лише в моменти, коли Манчестер вмикав швидкість, у Борнмута виникали ситуативні проблеми. Ось тільки таких ситуацій було дуже мало.

83% володіння м’ячем і тільки 1 удар в площину – підсумок тайму для Ман Сіті, а додати сюди ще й травму Де Брюйне, то вийде не надто оптимістична картина для команди Зінченка.

Кадрові проблеми для Гвардіоли продовжились і у другому таймі. Стоунз вимушено залишив гру. Містяни терпляче розхитували захист Борнмута і таки досягнули свого. Зінченко розпочав гольову атаку. Олександр обігрався із Сілвою, після невеликого рикошету м’яч був відправлений на правий фланг, а там у потрібний момент опинився Марез. Алжирець пробив у ближній кут, який дещо відкрив Боруц – 0:1.

Борнмут почав намагатися вибігати у контрвипади, але ледь не пропустив вдруге. Стерлінг отримав пас у вільну зону, втік від захисника і пробивав у ближній кут. Цього разу Боруц не припустився такої ж помилки, як у випадку із пропущеним голом, і відбив удар. Через деякий час знову Рахім зустрівся із м’ячем на швидкості і головне – на вільному просторі. Стерлінг прострілив на Агуеро, але Кун не дуже зручно прийняв м’яч, тому пробивав із незручної ситуації і не переграв голкіпера Борнмута.

Cтерлінг просто нарозхват у другому таймі. Міг і асистувати, і забивати. Захисник Борнмута Сімпсон невдало скинув м’яч головою назад і той опинився у Рахіма. Вихід віч-на-віч ліквідував Боруц, а добивання у порожні ворота від Мареза було не влучним. Близьким до ефектного гола був Агуеро. Серхіо опинився із м’ячем на фланзі і у ситуації, де 99% гравців виконували би подачу, аргентинець вирішив пробити. М’яч після елегнатного черпачка влучив у поперечку.

Героїчна гра Боруца врятувала Борнмут від розгромної поразки. Чого лише вартий сейв поляка після удару головою впритул від Мареза. Але забити Ман Сіті все таки зумів і цей єдиний гол приніс містянам перемогу і тимчасове перше місце в турнірній таблиці. А Борнмут став першим в історії АПЛ клубом-господарем, який впродовж матчу не завдав жодного удару по воротах суперника.