Матчі обох наших німецьких легіонерів закінчились розчаруванням. Боруссія Ярмоленка поступилась у гостьовому матчі проти Ганновера, а Шальке Коноплянки втратив перемогу у грі із Вольфсбургом.

Андрій Ярмоленко з’явився на полі із перших хвилин, натомість Коноплянка розпочав матч на лаві запасних. В дебюті другого тайму вінгер дортмуднців зумів відзначитись. Ярмоленко скористався відскоком у штрафному майданчику суперників і відправив м’яч у ворота. Щоправда дещо раніше Андрій втратив прекрасний шанс. Перед екс-гравцем Динамо були вже порожні вороти, та він пробив правою ногою вище воріт.

Вже за 8 хвилин після голу Ярмоленка почались проблеми у Боруссії. Загаду залишив свою команду в меншості і після цього шершні пропустили ще двічі. В підсумку дортмундці поступились 2:4.

Коноплянка теж отримав ігровий час у поєдинку проти Вольфсбурга. На момент виходу Євгена гельзенкірхенці мінімально перемагали вовків 1:0. Та минуло трохи більше 8 хвилин як вже у доданий до другого тайму час Дівок Орігі зрівняв рахунок. Шальке втратив перемогу – 1:1.

Після 10 туру позиції команд наших легіонерів у чемпіонаті можуть похитнутись. Боруссія ризикує втратити першу сходинку, якщо Баварія свій матч не програє. А Шальке може збільшити відставання від топ-3.

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

ЄВРОBEST: Вітер змін

Мілан 2 – 1 Болонья Недільного вечора міланісти, як ніколи були стурбовані щодо найб…