Історична британська битва на Чемпіонаті Європи

В заключному матчі 2-го туру у групі D зустрічалися Англія та Шотландія. До матчу команди підійшли із різними здобутками. Англійці у стартовому матчі перемогли Хорватію, а шотландці поступилися Чехії.

Збірна Шотландії з перших хвилин сміливо кинулася тиснути на суперника

Саме гості створили дебютний момент у грі. Че Адамс отримав передачу у штрафному майданчику і миттєво пробив по воротах. Однак на заваді польоту м’яча став Стоунз. Англійці швидко прийшли до тями і відповіли двома гольовими нагодами. Спочатку Стоунз відклеївся від захисників і пробивав головою після подачі з кутового. А потім Стерлінг обікрав Мактомінея і віддавав під удар Маунту. Але в обох моментах удари у голи не конвертувалися.

Після активного початку команди взяли паузу у небезпечних епізодах і грали максимально обережно. Та до перерви ще один шанс на забитий м’яч мали шотландці. Робертсон та Тірні розігнали атаку лівим флангом, а О’Доннелл ударом в дотик переправляв м’яч у ворота – Пікфорд врятував Англію.

Другий тайм обидві команди почали зі значно вищими швидкостями

За декілька хвилин після перерви Мейсон Маунт наважився на дальній удар і Маршал витягнув м’яч із нижнього кута. Шотландія також намагалася створювати проблеми супернику і постійно, за першої ж нагоди, йшла вперед.

Наприкінці матчу Гарет Саутгейт випустив Гріліша і Рашфорда. Однак забити могли не вони, а Че Адамс. Півзахисник Шотландії в один дотик замикав навіс Робертсона – м’яч пролетів над поперечкою. Вже у наступному епізоді Ендрю Робертсон ледь не привіз пенальті у власні ворота. Захисник Ліверпуля наступив на ногу Стерлінгу, утім арбітри епізод проігнорували.

Шалений момент на останніх секундах гри мали англійці. Стерлінг і Маунт намагалися завдати удару із меж штрафного майданчика, але шотландці самовіддано кинулися під м’яч і не дозволили супернику забити. Тож 0:0 – Англія і Шотландія не забивали м’ячів, але подарували яскраве та емоційне протистояння.