ФБУ закликала ФІБА надати Будівельнику місце в груповому раунді Ліги чемпіонів

Президент Федерації баскетболу України Михайло Бродський звернувся до СЕО Ліги чемпіонів ФІБА Патріка Комміноса з проханням надати найтитулованішому клубу України Будівельнику місце в груповому раунді турніру в сезоні 2022/23.

В Україні триває війна і ми не знаємо, коли вона закінчиться. Але для нас вже зрозуміло, що в Україні не буде можливості для проведення повноцінного чемпіонату цього сезону. На щастя, є клуби, які готові грати, і важливість їхньої присутності у міжнародних змаганнях — неоціненна. Український баскетбол має жити.

Президент федерації зазначив, що керівництво київського клубу готове розпочати підготовку до наступного сезону та формування складу команди:

Будівельник готовий до виклику. Фото Ярослави Немеш

На сьогодні один із флагманів України столичний Будівельник має можливість і готовий взяти участь у головному турнірі Європи — Лізі чемпіонів. Керівництво Будівельника підбирає зал в Європі і готове формувати склад для участі в Лізі чемпіонів на відповідному рівні. Враховуючи важку ситуацію в Україні, пов’язану з військовим вторгенням росії, ФБУ просить ФІБА розглянути можливість надання київському клубу місця в основній частині змагань.

ФБУ закликала ФІБА надати Будівельнику місце в груповому раунді Ліги чемпіонівЛист ФБУ

Повідомте нам, якщо ви помітили проблему
ПОВІДОМИТИ ПРО ПРОБЛЕМУ

Дякуємо! Ваше повідомлення було відправлено.

Вибачте, виникла помилка сервера!

Читайте також