Домашня сторінка Актуально Фейли, сейви і камбек. Іспанія у неймовірному матчі рятується від Хорватії

Фейли, сейви і камбек. Іспанія у неймовірному матчі рятується від Хорватії

1 min read
0
1,279

Емоційні гойдалки у поєдинку в Копенгагені

Збірна Хорватії у матчі з Іспанією не могла розраховувати на свого найкращого гравця групового етапу Євро-2020. Перішич (два голи і один асист на турнірі) захворів на ковід і був змушений пропустити гру 1/8 фіналу.

Іспанці звично для себе взяли м’яч під контроль зі старту зустрічі

На 16 хвилині Педрі класним пасом вивів віч-на-віч із Ліваковичем Коке, півзахисник Атлетико вирішив одразу пробити з 11 метрів у дотик – голкіпер хорватів ногою відбив м’яч.

Підопічні Енріке спокійно вели гру, аж раптом трапилося неймовірне. Педрі майже з центра поля відпасував на свого голкіпера Сімона, а той у нескладній ситуації не зумів прийняти м’яч. 1:0 на 20 хвилині!

Забитий м’яч шокував іспанців, які одразу могли пропустити вдруге. Влашич увірвався у штрафний майданчик суперника і з гострого кута пробив. М’яч пройшов поруч із ближньою стійкою воріт Сімона.

Емоційно відійти від автогола іспанці до перерви все ж змогли. На 38 хвилині Лівакович потягнув удар Гайя після масованої атаки, але з добиванням Сарабії голкіпер збірної Хорватії не впорався – 1:1.

На другий тайм збірна Іспанія вийшла здобувати потрібний результат і дуже швидко забила

На 57 хвилині Ферран Торрес навісив на лінію воротарського майданчика хорватів, а Аспілікуета, перегравши Гвардіола, головою пробив точно у сітку воріт Ліваковича – 1:2!

Виправився за свій фейл першого тайму Сімон на 67 хвилині. Модрич відпасував на Влашича, а той у штрафному майданчику іспанців віддав під удар Гвардіолу. Лівий захисник хорватів з близької відстані бив по воротах гостей. Сімон встиг зрегувати і впіймати м’яч у ближньому кут власних воріт.

На 77 хвилині збірна Хорватії зробила свій реверанс помилці Сімона у першій половині. Йошко Гвардіол вирішив попити водички під час паузи на штрафний іспанців і залишив свою позицію. Гості цей маневр захисника побачили і розіграли стандарт довгим пасом Пау Торреса на Феррана Торреса. Гвардіол не встиг зайняти свою позицію, що дозволило гравцеві Ман Сіті вийти віч-на-віч із Ліваковичем і переграти того – 1:3.

Скоротили відрив хорвати на 85 хвилині. Будимир скинув на Модрича, який по лицевій лінії пройшов до воріт Сімона і віддав під удар Пашаличу. Гравцеві Аталанти захисники іспанців пробити не дали, але на добиванні успіху досяг Оршич – 2:3.

Photo by Wolfgang Rattay – Pool/Getty Images

Підопічні Луїса Енріке сіли в глухий захист і поплатилися за це. У компенсований до другого тайму час Оршич подав на Пашалича, який ударом головою з меж штрафного майданчика гостей переправив м’яч у кут воріт Сімона – 3:3!

Долю путівки до 1/4 команди мали вирішити екстратайми

У першому екстратаймі міг добити деморалізовану збірну Іспанії Крамарич. Оршич прострілив на дальню стійку воріт Сімона, м’яч після відскоку від Пашалича потрапив до Крамарича, який із декількох метрів розстрілював ворота суперника – Сімон продемонстрував неймовірну реакцію і свою команду врятував.

Покарали за марнотратство іспанці своїх опонентів результативно. На 100 хвилині Ольмо навісив на Морату, форвард іспанців прийняв м’яч і розстріляв ближню дев’ятку воріт Ліваковича – 3:4.

Не встигли хорвати підняти голову, як іще один м’яч влетів у сітку воріт господарів. Ольмо віддав передачу на Оярсабаля, який в один дотик переправив у ближній кут воріт – 3:5.

У другому екстратаймі сил на голи в обох команд вже не залишилося, хоч яскраві нагоди мали і ті, і інші. Тож, надзвичайно напружений матч дарує уболівальникам насолоду, а іспанцям – квиток до чвертьфіналу.