Тарас Степаненко та Богдан Бутко розповіли про те, чому перемога над Фейєноордом у Лізі чемпіонів є надважливою для Шахтаря.

Для них це був останній шанс зачепитися хоча б за Лігу Європи. Вони це прекрасно розуміли, тому намагалися грати жорстко. З деякими футболістами ми грали персонально. Розуміли, що десь будуть обрізки і в них виникатимуть контратаки. Проте, ми впоралися. У перерві тренери внесли певні зміни, пояснили, як протидіяти такому пресингу. І в принципі у нас було багато випадів на ворота Фейєноорда. Не вистачало тільки останнього дотику. Але добре, що ми довели все до логічного завершення і перемогли, – зазначив Тарас.

Нам потрібна була перемога, якби ми її не здобули, важко було б нас щось розраховувати у подальшому. Тренери нас так і налаштовували. Раді, що переломили гру і перемогли. Результат за нами, це головне.  Звичайно, довелося перелаштовуватися після червоної картки. Важко грати вдесятьох, а тим більше – на виїзді. Добре, що вистояли, – розповів після гри у Роттердамі Богдан.

Зазначимо, що Шахтар має 6 очок після 3 турів і наразі посідає у своїй групі 2 місце. 

 

Завантажити більше пов'язаних статей
Завантажити більше в Актуально
Закриті коментарі

Перевірте також

Тренується просто в лікарні! Одноклубник ексдинамівця хворіє на коронавірус, але підтримує форму. ВІДЕО

Коронавірус - не причина втрачати фізичну форму. …