Фіаско Ворскли. Арсенал дарує Маріуполю ТОП-6

Матч Арсенала і Ворскли в Києві мав підвищений інтерес, адже в цьому поєдинку вирішувалася доля останнього місця у вехній шістці УПЛ.

Полтавцям була необхідна лише перемога і вони з першої хвилини кинулися в атаку. Артур класно пробив з-за меж штрафного майданчика, але Підківка врятував господарів.

Арсенал відповів результативно. Подачу Авгімяна з кутового на гол перетворив Вакуленко. Капітан гармашів виграв повітряну боротьбу і точним ударом головою відправив м’яч у ворота Шуста – 1:0.

Фото ФК Арсенал

Такий розвиток подій викликав позитивні емоції у гравців Маріуполя, які “вболівали” за Арсенал на трибунах стадіону Динамо. Але радість була не надто довгою, адже за 15 хвилин рахунок став рівним. Пердута впав у штрафному майданчику киян і арбітр зустрічі Максим Козиряцький вгледів порушення проти гравця Ворскли з боку Дубінчака. Шарпар пенальті реалізував, розвівши м’яч і Підківку по різних кутах – 1:1.

Другий тайм розпочався за схожим сценарієм, що і перший. Знову момент мав Артур, але цього разу ніяких хороших епітетів легіонер полтавців не заслужив. Бразилець мав виводити гостей вперед, але примудрився із лічених метрів пробити головою повз порожній кут воріт, змарнувавши класний навіс від Кареки.

Що не зробив Артур, зробив Шарпар. Ворскла вдруге забила і вдруге це зробила з пенальті (Башлай рукою зіграв у власному штрафному майданчику). В’ячеслав Шарпар, як і першого разу, з 11 метрів був бездоганним – 1:2.

Міг злим генієм для команди Сачка стати Ковпак, але удар нападника Арсенала пройшов поруч зі стійкою. А за декілька хвилин знову на перший план вийшов головний арбітр. Авгімян прокинув м’яч повз Саківа, який, вибиваючи, зависоко (на думку арбітра) підняв ногу – небезпечну гру вгледів Козиряцький і призначив пенальті. Вакуленко пробив без шансів для Шуста – 2:2.

Ворскла після бронзового сезону і єврокубків провалюється. Полтавці гратимуть у другій шістці, а на Маріуполь очікують запеклі поєдинки у ТОП-6.