Домашня сторінка Актуально ФІФА душить Челсі? Клубу доведеться несолодко

ФІФА душить Челсі? Клубу доведеться несолодко

18 читачів онлайн
0
702

Під час засідання ФІФА у Цюриху було прийнято рішення змінити трансферну політику клубів.

Відповідно до нового регламенту, який буде представлений на затвердження Комітету зі статусу гравців і Ради ФІФА, з липня 2020 року буде введено обмеження на міжнародні оренди гравців у віці 22 років і старше.  Зазначається, що в сезоні 2020/21 буде перехідний ліміт на 8 футболістів, тобто можливо буде взяти або віддати в оренду тільки 8 гравців. А до сезону 2022/23 ліміт становитиме 6 гравців.

На внутрішньому рівні нові нормативні акти встановлюють трирічний термін для членів асоціації щодо впровадження правил системи оренди, які відповідають принципам, встановленим на міжнародному рівні.

Також було прийняте рішення створити фонд для заохочення клубів, щоби виховувати своїх гравців. Він буде фінансуватися за рахунок додаткового збору – 1% від трансферу. Система повністю автоматизована через новий інформаційний центр ФІФА, тому гроші за навчання футболістів будуть гарантовано доходити до клубів.

Внаслідок таких змін, вже з червня 2020 року від таких змін може постраждати лондонське Челсі. Клуб нині має  12 футболістів, які грають за кордоном чий вік не вписується у рамки встановлені ФІФА.

Челсі доведеться або повернути гравців у розташування клубу, а продати їх під час трансферного вікна.

Читайте також: Гроші затьмарили почуття. Неймар хоче пограбувати Барселону і Відомий тренер познущався з ексзірки Шахтаря

Завантажити більше пов'язаних статей
Завантажити більше в Актуально
Закриті коментарі

Перевірте також

Мілевський рятує Динамо Брест від поразки після суперкамбеку Смолевичів

Дивогру організували у 16 турі Смолевичі та Динамо Брест …