Домашня сторінка Актуально ФІФА і Катар — роман на 880 мільйонів доларів

ФІФА і Катар — роман на 880 мільйонів доларів

22 читачів онлайн
0
789

ФІФА знову у центрі великого корупційного скандалу. Видання The Sunday Times пише, що Катар заплатив 880 мільйонів доларів за те, щоб отримати право провести Чемпіонат Світу-2022.

Почалося все з того, що катарський телеканал Al-Jazeera, яким володіє емір Катара Хамад бін Халіфа Аль Тані, підписав із ФІФА контракт на суму 400 мільйонів доларів. Ця сума була розділена на 3 частини: 150 мільйонів на трансляцію матчів у період з 2015-го по 2018-й роки, ще 150 мільйонів запоєдинки у період з 2019-го по 2022-й та НАЙВАЖЛИВІШЕ — 100 мільйонів за те, що ФІФА віддасть Мундіаль 2022 року Катару.

Журналісти видання зазначають, що пізніше ФІФА отримала ще контракт на 480 мільйонів доларів, але вже від дочірньої компанії Al-Jazeera — beIN Media Group (засновник та генеральний директор — Нассер Ганім аль-Хелаїфі, власник ПСЖ).

За даними британського видання, суми контрактів у 5 разів перевищують попередні телевізійні контракти, які були у цьому регіоні.

Окрім власників Al-Jaseera та beIN Media Group під усіма документами свій підпис поставив тодішній президент ФІФА Зепп Блаттер.

ФІФА вже декілька разів звинувачували у корупції, пов’язаній із вибором господарів Чемпіонатів Світу. Крім Блаттера замішаним у темних схемах був і екс-президент УЄФА Мішель Платіні.

Нагадаємо, чиновники ФІФА заради катарців навіть змінили час проведення наступної світової першості. Чемпіонат Світу-2022 відбудеться не влітку, як завжди, а у листопаді-грудні. Таке рішення було ухвалене через те, що у Катарі влітку панує неймовірна спека.

Читайте також: Миколенко: Челсі і київський Арсенал? Небо і земля!

Завантажити більше пов'язаних статей
Завантажити більше в Актуально
Закриті коментарі

Перевірте також

Карантин не для “особливих”. Російський самоуправець втік з Іспанії додому

Російський футболіст порушив умови карантину …