Домашня сторінка Актуально ФІФА — мафія, ЧС в Австралії та футбол не для Путіна. Експрезидент УЄФА наговорив

ФІФА — мафія, ЧС в Австралії та футбол не для Путіна. Експрезидент УЄФА наговорив

36 читачів онлайн
0
2,706

Колишній президент УЄФА Мішель Платіні, якого відсторонили на 4 роки від футбольної діяльності, зробив декілька скандальних заяв про роботу ФІФА.

Платіні продовжує сидіти без роботи через відсторонення від футболу за фінансові махінації з колишнім президентом ФІФА Зеппом Блаттером. Легендарний у минулому гравець Ювентуса та збірної Франції зробив кар’єру футбольного функціонера, але втратив майже усе після корупційного скандалу, пов’язаного із голосуванням за право проведення Чемпіонату Світу в Росії та Катарі. Платіні дав велике інтерв’ю журналісту видання Sport.pl Томашу Влодарчику, у якому зробив декілька скандальних заяв:

ФІФА і CAS

Мішель Платіні: ФІФА та СAS (Спортивний Арбітражний Суд у Лозанні) — це мафія, яка є родиною. Вони як друзі: зустрічаються, розглядають справи і видають вироки такі, які хочуть. Можуть зробити так, щоб ти повністю зник із футболу.

Томаш Влодарчик: Чи вибір Катару господарем Чемпіонату Світу-2022 був гарним вибором?

Мішель Платіні: Емір Катару мав рацію, коли питав, чому Європа може постійно проводити Чемпіонат Світу, а арабські країни не отримали ще жодного разу права на організацію турніру. Я вважав, що настав час рухатися на Схід. Тому і підтримував ідею проведення Чемпіонату Світу у Росії. Хто претендував на ЧС-2022? США, Японія, Корея — вони вже організовували турнір. Австралія не проводила, але вона на іншому кінці світу. Чемпіонат Світу мали отримати арабські країни.

Томаш Влодарчик: Але є огида від того, що в Катарі порушуються права людини. Та сама огида була і перед та під час Чемпіонату Світу в Росії, коли тривала війна в Україні. Такі країни не повинні організовувати великі турніри.

Футбол поза політикою

Мішель Платіні: Я дивлюся на це інакше. Футбол для людей, а не для Путіна чи еміра Катару. Давайте розділяти спорт та політику. Чому ми мали б карати мільйони вболівальників у тих регіонах? Я переконаний, що росіяни були вдячні та щасливі, що у їхній країні відбувся Чемпіонат Світу. Можна причепитися до будь-якої кандидатури. Якби Австралія знову подавала свою кандидатуру на проведення Чемпіонату Світу, то можна було б підняти проблему пожеж у цій країні.

Нагадаємо, нещодавно Платіні виступив проти упровадження системи VAR.

Читайте також: ТОП-гравець проміняє Серію А на Францію.

Завантажити більше пов'язаних статей
Завантажити більше в Актуально
Закриті коментарі

Перевірте також

Українці додають у ціні! Яремчук все ще ТОП, шалений прогрес Соболя і Пластуна

За оновленими даними Transfermarkt, декілька гравців збірної України додали у вартості.  …