Фінал Кубка України. Динамо везе трофей до Києва завдяки океану нервів у матчі з Ворсклою

Неймовірний поєдинок у Харкові.

Ворскла вирішила не закінчувати свою казку виходом до фіналу, тому у харківському поєдинку підопічні Максимова з перших хвилин побігли дивувати Динамо.

Явний фаворит помиляється

Команда Олексія Михайличенка до гри була явним фаворитом, хоч і не міг тренер киян розраховувати на групу гравців (найбільше у попередньому матчі бракувало Дениса Попова), тому у старті вболівальники знову побачили молодого центрбека Олександра Сироту.

Захист Динамо полтавці приголомшили вже на 10 хвилині першого тайму. Кане розіграв з партнером кутовий і зробив навіс у штрафний майданчик суперника, де неочікувано помилився Сергій Сидорчук. Капітан біло-синіх на рівному місці пролетів повз м’яч, чим вдало скористався Степанюк – 0:1.

Гол Ворскли розбудив Динамо, яке почало плавно збільшувати тиск на ворота Різника. Саме голкіпер команди Максимова став головним героєм першої половини матчу. Різник потягнув класний удар Сироти після кутового і Вербича після прострілу від Миколенка.

Саме словенець Вербич, який у цьому матчі вийшов на позиції центрфорварда, зумів пробити голкіпера полтавського клубу на 28 хвилині. Сидорчук подав із флангу, Де Пена виграв повітряну боротьбу і скинув на Вербича, який з розвороту пробив у дальній кут воріт Ворскли – 1:1.

Боротьба до останнього

Другий тайм розпочався з обміну небезпечними ударами від обох команд. За Ворсклу звично активністю відзначився Кане, але його постріл пройшов вздовж лицевої лінії поля. За киян відповів Цитаїшвілі – поруч зі стійкою.

Динамо забило, але Монзуль (навіть без ВАРу) м’яч не зарахувала через офсайд. У момент прострілу Кенджори Шепелєв, який пробивав, не був у положенні поза грою. Але був Вербич, який у цей момент знаходився зовсім поруч і впливав своїми діями на епізод.

Дотягнули обидві команди до екстратаймів, де майже одразу могла забити свій м’яч Ворскла. Полтавці скористалися сумбурними діями киян у захисті, проте серія спроб побити по воротах Бущана була заблокована Миколенком і партнерами.

Кияни не показали нічого, щоби могло здивувати підопічних Максимова у залишку ігрового часу, тому все вирішили післяматчеві пенальті.

Там нерви виявилися міцніші у киян! Бущан потягнув 8 удар Ворскли (до того всі гравці полтавської команди були бездоганні, як і динамівці), як і Різник. Але на помилку Баєнка Шабанов відповів точним ударом у дев’ятку голкіпера Ворскли. 8:7 по пенальті – Кубок України виграє Динамо!