Марсель – Атлетико. Француз пролив французам сльози

Атлетико розбиває Марсель у Ліоні…

Матч між Марселем і Атлетико розпочався з ініціативи французів, які вже на перших хвилинах створили (і змарнували) забійний момент. Пайє вивів Жермена сам-на-сам, але нападник пробив повз ворота Облака.

Територіальна перевага та ініціатива Олімпіка давала надію на успіх номінальним гсподарям. Проти був Грізманн, який першу помилку марсельців перетворив на гол. А помилка була жахливою. Манданда віддав пас на Замбо-Ангісса, але опорний півзахисник не зумів приборкати м’яча, показавши один із найгірший прийомів цього розіграшу Ліги Європи. Пас Габі на Грізманна в дотик подарував фантастичну нагоду нападнику збірної Франції, і той не підвів. 1:0 на користь Атлетико, команди, якій неймовірно важко забити.

фото Getty Images

Не встиг Марсель оговтатися від голу, як ще один удар чекав на команду Руді Гарсії. Пайє показав, що не зможе продовжити матч (попередній матч чемпіонату атакувальний півзахисник пропустив через травму стегна). Заміна на 30 хвилині і сльози на очах одного із найталановитіших креативних гравців Франції.

Більше в першому таймі із футбольних подій нічого не запам’яталося, а з позафутбольного варто відзначити шалену підтримку з боку фанатів Марселя та Атлетико, які задиміли весь стадіон в Ліоні своїми фаєрами.

фото Getty Images фото Getty Images

Початок другого тайму повністю обезкуражив уболівальників Олімпіка. Вже на 4 хвилині другої половини гри Грізманн подвоїв рахунок. Маленький Принц ідеально завершив швидку атаку, яку він розіграв з Коке, перекинувши м’яча через Стіва Манданда. Після цього наставник марсельців зняв з гри Окампоса, який був одним із найкращих у складах обох команд в першому таймі, проте розчинився на полі у таймі другому.

Заміни і тактичні перестановки дивідендів номінальним господарям не принесли. Єдиний момент мав Мітроглу, який ударом головою послав круглого в стійку воріт Облака.

Атлетико вперто продовужвав гнути свою лінію: хороший захист – запорука успіху. Габі поставив масну крапку у холоднокровному розгромі, на паузі пробивши з-під ноги захисника в кут воріт. Підопічні Сімеоне заслужено здолали свого суперника, реалізувавши всі нагоди після критичних помилок суперника. Форлан, Фалькао і тепер Грізманн – усі вони робили дублі у фіналі Ліги Європі. Перші двоє невдовзі після здобуття трофею покинули стан мадридців. А яка доля чекає на новоспеченого переможця Ліги Європи далі?..