Фінал Ліги Європи. Помилка зірки Рейнджерс дарує титул Айнтрахту. ВІДЕО

Матч непоступливих команд.

Поєдинок Айнтрахта з Рейнджерc запам'ятається протистоянням двох непоступливих колективів. Увесь перший тайм команди провели в боротьбі, забивши лише після перерви. На 57 хвилині атакувальний гравець шотландського клубу Арібо скористався помилкою захисника номінальних господарів бразильця Тута. Оборонець Айнтрахта впав на рівному місці, що дозволило Арібо вийти віч-на-віч з Траппом і переграти того – 0:1!

Німецький колектив відповів за 12 хвилин. Костич прострілив з флангу на лінію воротарського майданчика Макгрегора, де найспритнішим виявився нападник господарів Борре – 1:1!

Більше в основний час команди голів не забили.

На 118 хвилині мав виривати для своєї команди перемогу Раян Кент, але після прострілу Руфа нападник гостей з декількох метрів поцілив у Траппа, який ногою здійснив сейв.

Долю трофея вирішила серія одинадцятиметрових ударів, де все визначив один єдиний промах. Його припустився зірковий легіонер Рейнджерс Аарон Ремзі. Ексгравець Ювентуса ударом по центру воріт Айнтрахта не зумів переграти Кевіна Траппа, який ногою відбив м'яч – 1:1 в основний час і 5:4 по пенальті!

Німці тріумфують у другому за престижністю клубному євротурнірі!