Фініш на старті! “Новенькі” Карпати осоромилися у Кубку України. ВІДЕО

Карпати вилетіли з Кубка України вже у першому раунді.

Львівський клуб, який нещодавно провів ребрендинг, провалився у своєму ж першому офіційному поєдинку цього сезону. В 1/64 фіналу Кубка України Карпати програли Епіцентру Дунаївці з розгромний рахунком 0:4.

На 42-й хвилині матчу після розіграшу з кутового забив Бадло. Ще за дві хвилини Карпати залишилися в меншості: Орест Панчишин з двох ніг у підкаті зніс Віталія Кузя. Без вагань арбітр показав червону картку.

Справжньою катастрофою для львів’ян став другий тайм. На 67-й хвилині Микола Буй накрутив захисника і з-за меж штрафного майданчика завдав потужного удару. М’яч влучив у поперечку і залетів у сітку воріт – 2:0.

На 83-й хвилині Буй обікрав гравців Карпат у центрі поля, сам протягнув м’яч і з лінії штрафної зони пробив точнісінько у кут воріт – 3:0.

А вже на початку 88-ї хвилини все той самий Микола Буй поставив жирну крапку в цьому матчі. Гравець Епіцентра Дунаївці обікрав голкіпера гостей Назара Саса і з декількох метрів спокійно покотив м’яч у сітку воріт – 4:0.

Карпати з тріском вилітають з Кубка України. Нагадаємо, що цей сезон львівський клуб проведе у Другій лізі.