Домашня сторінка Актуально Фінський сором. Ворскла ганебно програє КуПСу і залишає Лігу конференцій

Фінський сором. Ворскла ганебно програє КуПСу і залишає Лігу конференцій

34 читачів онлайн
1
6,403

Полтавська Ворскла після виїзної нічиєї у Фінляндії не залишала собі варіантів на матч-відповідь з КуПСом. Команду Максимова влаштувала б лише перемога!

Невиразний початок

У першому таймі українці не вразили своєю активністю, обравши тактику вичікування помилки суперника. КуПС така стратегія господарів влаштовувала і фінські гості ледь нею не скористалися. На 29-й хвилині Удо вийшов віч-на-віч із Різником, але переграти голкіпера збірної України нападнику не вдалося – сейв.

Юрій Максимов був явно невдоволений діями своїх підопічних, тому в перерві на полтавців очікувала серйозна розмова. Слова тренера Ворскли подіяли і у другому таймі українці почали грати набагато цікавіше.

Гол Ворскли – відповідь КуПСа

На 48-й хвилині Кане запустив Степанюка в контратаку, нападник господарів протягнув м‘яч до штрафного майданчика гостей і віддав точно під удар Олів‘є Тіллю. Люксембуржець з близької відстані пробив точно у кут воріт КуПСа – 1:0!

Тішилися місцеві вболівальники недовго. Вже в наступній атаці фіни відігралися. Удо скористався помилкою Бондаренка, прострілив у штрафний майданчик. Гравці Ворскли могли розрядити обстановку, але невдало вибили м‘яч на ніким не прикритого Себбана, який влучним ударом поцілив у дев‘ятку воріт Різника – 1:1.

Такий розвиток подій не влаштовував українську команду, тому тиск на ворота гостей лише зріс. Це принесло результат на 55-й хвилині, коли Скляр ударом головою після подачі Пердути відправив м‘яч у сітку воріт суперника – 2:1!

Непризначений пенальті

На 66-й хвилині гравці Ворскли справедливо апелювали до головного арбітра зустрічі стосовно пенальті. Степанюк після довгої передачі від партнера виривався віч-на-віч з голкіпером гостей, але захисник фінів Тойвомакі підштовхнув українського нападника у спину. Чеський арбітр Павел Орел продемонстрував свою некомпетентність, показавши, що фолу не було.

КуПС спробував піти в атаку і організувати навалу, яка врятувала їх у першому матчі. Це гостям вдалося на третій компенсованій до другого тайму хвилині! Стійка врятувала полтавців після удару Себбана, м‘яч відскочив до Хаарала, який прострілив точно на ногу Ніссілю – 2:2.

Гра перейшла в екстратайми, де ситуація для українців ще погіршилася

Кушніренко стрибнув у ноги Узочукво і арбітр розцінив фол гравця Ворскли на червону картку – вилучення.
Чисельну перевагу гості конвертували у гол на 111 хвилині. Боатенг подав у штрафний майданчик господарів, Тамм проґавив Ранжела, який ударом головою переграв Різника – 2:3.

Міг врятувати полтавців Челядін, але півзахисник Ворскли замість того, щоб покотити уздовж воріт, із забійної відстані пробив повз… Тож Ворскла завершує свій шлях в єврокубках, тільки-но його розпочавши.