Домашня сторінка Актуально Фіорентина і Асторі: Історія вічної любові

Фіорентина і Асторі: Історія вічної любові

55 читачів онлайн
0
719

Фіорентина після смерті свого капітана Давіде Асторі вшановує його пам’ять іменною пов’язкою, яку носив лідер команди. Цей сезон Фіалки продожать використовувати його капітанську пов’язку, на що отримали спеціальний дозвіл Серії А.

Фіорентина рада повідомити, що Ліга Кальчо прийняла прохання клубу “продовжувати використовувати навіть на сезон 2019/20 років пов’язку капітана Давіде Асторі”.

Річ у тім, що Ліга ще торік вирішила стандартизувати капітанські пов’язки усіх клубів учасників змагань за зразком Серії А. Як тільки це рішення визріло, Фіорентина одразу виступила проти. У клубі зазначили, що готові сплатити будь-які штрафи за те, щоб капітан Фіалок носив пов’язу з номером та ініціалами Давіде Асторі.

FLORENCE, ITALY – DECEMBER 17: Davide Astori of ACF Fiorentina in action during the Serie A match between ACF Fiorentina and Genoa CFC at Stadio Artemio Franchi on December 17, 2017 in Florence, Italy. Photo by Gabriele Maltinti/Getty Images

Нагадаємо, 31-річний капітан Фіорентини помер напередодні матчу Серії А в Удіне 4 березня 2018 року через раптову зупинку серця у номері готелю.

Завантажити більше пов'язаних статей
Завантажити більше в Актуально
Закриті коментарі

Перевірте також

Оце так любов до футболу! Жінка прикувала себе наручниками через команду

Чи чули ви колись про команду Бері? Насправді це один із найстаріших футбольних клубів Анг…