ФК Львів – Десна. Свято у Чернігові, горе у Львові

ФК Львів вдома приймав чернігівську Десну. Рекордна безпрограшна серія львів’ян у Прем’єр-лізі тривала 5 матчів: одна перемога та чотири нічиї. Натомість новачки УПЛ поступилися у двох останніх поєдинках поспіль: вгостях 0:4 від Динамо та вдома 0:2 від Ворскли. У ЗМІ навіть ширилися чутки про можливе звільнення головного тренера Олександра Рябоконя після матчу зі Львовом. Але згодом вони були спростовані.

Фото із офіційного Instagram ФК Десна

Уже на старті матчу гості повели в рахунку: після чудового паса Олександра Філіппова відзначився капітан сіверян Артем Фаворов – 1:0. Юрій Бакалов підвівся на ноги. Але його команду цей гол, очевидно, не засмутив, адже львів’яни не пішли стрімголов уперед. Хіба що за кілька хвилин Тейлор і Голіков організували непогану атаку, що могла привезти до взяття воріт Десни. Але воротар Євген Паст потягнув м’яч.

У середині першого тайму чернігівці подвоїли свою перевагу: Денис Безбородько закидав у штрафний майданчик, Олександр Філіппов злету вдарив у ближній кут воріт. І це 0:2.

ФК Львів мав чудову нагоду відіграти хоча б один м’яч: Тейлор пробіг від центрального кола майже до штрафного майданчика, але його притримав Віталій Єрмаков. Арбітр Микола Балакін цей момент чітко бачив і покарав захисника Десни жовтою карткою.

Здавалося, господарям необхідна була перерва, щоб перевести подих. Адже гра розгорталася не зі їхнім сценарієм. Але головний арбітр матчу вирішив додати екшену у сценарій: на останній хвилині основного часу другу жовту отримав Віталій Єрмаков за грубий підкат проти Тейлора.

У другому таймі Десна, хоч і грала в меншості, але часто вибігала в атаку до воріт суперників. Не всієї командою, а двома-трьома футболістами. Та все ж підопічні Юрія Бакалова вирішили нагадати, хто тут хазяїн. І вже на 52 хвилині Бруно дальнім ударом не залишив Пасту шансів – 1:2. Львів’яни після забитого м’яча перехопили ініціативу в матчі. Тейлор зі штрафного ледь не закрутив м’яч у дев’ятку.

Остаточно поховав львівські надії автор першого гола Артем Фаворов: під завісу другого тайму капітан зробив дубль. Він пройшов лівим флангом, вдарив у ближній кут – Бандура зробив усе, що від нього вимагалося, але цього виявилося замало.

3:1 – заслужена виїзна перемога Десни у непростому матчі.