ФК Львів обіграв Чорноморець. В одному кроці від топ-6

Останній матч 8 туру відбувся у Одесі, де Чорноморець приймав ФК Львів.

Бакалов у матчі з Чорноморцем вирішив використати майже увесь бразильський потенціал. П’ятеро із семи бразильців вийшли в основі і з перших хвилин почали грати на результат.

Перший момент мав Аугусто, але удар півзахисника Литовченко потягнув. Чорноморець спробував відповісти, проте крім активності Чорнія позитивних дій господарів у першому таймі згадати не вдається.

Гості зі Львова зусиллями Тейлора і Бруно відкрили рахунок на 43 хвилині. Тейлор розіграв з партнером комбінацію та опинався один на один із суперником у штрафному майданчику Чорноморця. Другий номер Львова на замасі прибрав суперника і пробив – Литовченко удар півзахисника гостей потягнув, але на добиванні першим був Бруно, який головою переправив м’яч у у сітку воріт одеситів, 0:1.

Фото ФК Львів

Міг Чорноморець врятуватися зі стандарту! Удар Чорнія по центру Бандура відбив перед собою, але Татарков, який був перший на добиванні, пробив просто в руки голкіперу Львова.

Тож, львів’яни не програють вже третій тур поспіль і зрівнялися за очками з одеситами, посівши сьоме місце у турнірній таблиці. Від шостої сходинки їх відділяє лише одне очко.