ФК Львів — Зоря. Луганці йдуть далі в Кубку України

Кубковий матч команд, які грають у топ-6 УПЛ — це завжди цікаво. ФК Львів приймав луганську Зорю.

До чвертьфіналу команди дійшли з боями. Львів’яни не без проблем пройшли Гірник, а луганці лише у серії післяматчевих пенальті здолали Десну.

На старті поєдинку команди включили непогані швидкості. Гостріше в атаці діяли підопічні Юрія Вернидуба. Особливо виділявся Богдан Лєднєв (він грав замість Хомченовського), який давно не виходив у стартовому складі Зорі. Молодий атакувальний півзахисник луганців декілька разів непогано йшов у обіграш і пробивав по воротах Сарнавського. Саме Лєднев став основною фігурою цього матчу.

ФК Львів атакував дуже пасивно. Бруно та Пернамбуко були ніби відрізані від півзахисту.

Чудовий момент, аби забити мав Луньов. Півзахисник опинився на позиції центрального нападника, отримав передачу від Караваєва з правого флангу, виграв боротьбу у захисника, але пробив не дуже сильно — прямо в руки голкіперу. Лише цей момент можна був найгострішим у першому таймі.

Богдан Лєднєв був найпомітнішим у першому таймі, а забив вже на початку другого. На  48-й хвилині луганці отримали право пробити штрафний метрів із 17-ти, позиція була для лівоногого футболіста, тому виконувати взявся Лєднєв. І виконав на 5 з плюсом, спокійно перекинувши стінку. Чудовий подарунок півзахисника самому собі на День народження. 1:0 луганці повели у рахунку.

Одразу після забитого м’яча Зоря могла подвоїти перевагу в рахунку. Караваєв у центрі штрафного майданчика технічно розкрутив захисника і пробивав у дальній кут воріт. Мабуть, навіть сам Олександр не зможе пояснити, як не влучив у ворота в цьому епізоді з такої ідеальної позиції.

Потужно бив Сілас з лінії штрафного майданчика, але Сарнавський виручив свою команду, відбивши м’яч кулаками.

За львів’ян зіграло щастя у моменті з ударом Тимчика. Правий захисник Зорі небезпечно пробивав метрів з 20-ти, м’яч зачепив захисника і дуже повільно котився у правий кут. Сарнавський реагував на удар і не очікував на рикошет, тому повністю був відіграний. Та стійка врятувала ФК Львів.

Луганці повністю контролювали матч. Львів виглядав важкувато, нападники мало нав’язували боротьбу суперникам у штрафному майданчику і не завжди догравали до кінця ігрові епізоди. Лише дальні удари львів’ян несли певну небезпеку: бразилець Шина декілька разів непогано прикладався.

Та ФК Львів після 75-ї хвилини додав у темпі і у львів’ян почали з’являтися моменти. Одного разу Пернамбуко добре пробивав із меж штрафного майданчика, але Луїс Феліпе надійно зіграв у воротах. Та у наступному моменті голкіпер Зорі нічого не зміг би вдіяти із Шиною, який відгукнувся на простріл з лівого флангу. На дальній стійці Шина просто не влучив у ворота з трьох метрів.

Але останній шанс забити був у Зорі. Кабаєв протягнув м’яч майже із центра поля, обіграв двох захисників та воротаря, але не зміг влучити у порожні ворота — лише стійка.

Зоря здобула мінімальну перемогу, яка виводить команду Вернидуба у півфінал Кубка України.