Домашня сторінка Ексклюзив Фонсека гостро розкритикував футбольну владу в Україні

Фонсека гостро розкритикував футбольну владу в Україні

0 читачів онлайн
0
2,803

Головний тренер Шахтаря Паулу Фонсека розповів про власні спостереження за українським футболом протягом того часу, що він провів у Шахтарі: 

Чому Україна не виробляє і не формує хороших гравців? Адже є багато молодих хлопців, які чудово грають у футбол. Відверто кажучи, я думаю, що потрібно почати все з самого початку. І продумати, як потрібно формувати хорошого якісного українського гравця. Потрібно змінити менталітет тренувань. Менталітет ігор. Змінити повністю все! Повірте мені, ніхто не зможе добре оцінювати гравців, якщо більшість часу хлопці будуть тільки оборонятися. Якщо вони гратимуть без м’яча. А це відбувається в більшості матчів. Футболісти не грають, вони беруть участь в матчі.

Я іноземець. Наразі я перебуваю в чужій країні, але мені подобається тут. Мені дійсно подобається Україна. Мені подобається футбол тут.  І я думаю, що в Україні є дійсно величезний потенціал, щоб змінити футбол на краще в майбутньому. Але, якщо той, хто керує футболом в Україні сидітиме на дивані і чекатиме, що все це станеться саме собою, то нічого не зміниться! Тому що за ті 3 роки, що я перебуваю тут, я бачу, що все відбувається саме так! Такі люди сидять і чекають, що все станеться саме собою. Та нічого не змінюється. Ці люди встають зі своїх диванів тільки тоді, коли трофеї вручають.

Читай також: Суперник збірної України втрачає ключового гравця

Завантажити більше пов'язаних статей
Завантажити більше в Ексклюзив
Закриті коментарі

Перевірте також

Монзуль – нормальний суддя! Відомі фактори, що заважають їй у роботі

Ведучий програми Профутбол Ігор Циганик в ефірі #ЦиганикLive відповів на запитання щодо пр…