Фонсека про Ліон

Фонсека: почав уважно стежити за Ліоном після жеребкування©Тренер FC SHAKHTAR про наступного суперника в Лізі чемпіонів😎Повна-повнісінька версія🔜Не пропусти👀

Опубліковано FootballHub Вівторок, 2 жовтня 2018 р.

З Ліоном буде дуже складний поєдинок. Результати прекрасно показують якість цієї команди. Вони виграли у Манчестер Сіті в Лізі Чемпіонів, виграли у Марселя. Ліон – це дуже сильна команда. Перед нами стоїть важке завдання, ми повинні добре зіграти як індивідуально, так і колективно.

Хто з гравців мені подобається в Ліоні? Ох…багато хто подобається. Рафаель, Дембеле, Менді, Фекір, Траоре.

Я почав за Ліоном ретельно стежити після жеребкування. І це правда, що в них було декілька матчів, де вони не змогли добути потрібний результат. Але Ліон додав останнім часом, останні результати добре це демонструють. Не так просто приїхати в Англію і обіграти Манчестер Сіті. А останній матч з Марселем, одною з найсильніших команд чемпіонату, доводить, що команда росте і додає з кожним матчем.

У нас є складнощі. Гадаю, що будь-якій українській команді, яка грає в єврокубках, складно перелаштовуватися після матчів чемпіонату. Тип гри у Лізі чемпіонів дуже відрізняється від внутрішнього чемпіонату. В Лізі чемпіонів футбол дуже відкритий, обидві команди атакують. За короткий проміжок часу між чемпіонатом України та Лігою чемпіонів ми повинні перелаштуватися і підготуватися, зрозуміти гру та передбачити, що може трапитися на полі.

Фото Footballhub

На матч Ліги чемпіонів не складно мотивувати гравця. Складніше потім з мотивацією на матчі чемпіонату України. Для цього потрібні навики.

Завантажити більше пов'язаних статей
Завантажити більше в Ексклюзив
Закриті коментарі

Перевірте також

Монзуль – нормальний суддя! Відомі фактори, що заважають їй у роботі

Ведучий програми Профутбол Ігор Циганик в ефірі #ЦиганикLive відповів на запитання щодо пр…