Травми нападників збірної України напередодні матчів першої команди, на жаль, вже не новина. Так, свій дебют відтермінував Роман Яремчук. Цього разу, напередодні матчів команди Шевченка проти Італії і Чехії, через пошкодження до табору збірної не прибув Артем Бєсєдін. На заміну динамівцю тренерський штаб довикликав Артема Кравця.

Мабуть, на досвіді форварда зробив акцент Андрій Шевченко. Оскільки цього сезону гравець Кайсериспора зіграв лише 4 матчі, більше того, Артем жодного разу не виходив у старті. На рахунку Кравця 0 голів і тільки 48 хвилин на полі.

Хто б ще міг стати альтернативою Бєсєдіну? Роман Зозуля – один із лідерів Альбасете. Екс-дніпрянин демонструє задовільну ефективність. Українець зіграв 8 матчів у Сегунді, забив 2 м’ячі, та віддав результативну передачу. Аргументом на користь Зозулі могли б бути виступи цього сезону не лише українця, а й команди загалом. Альбасете із 13-ма очками знаходиться поруч із зоною плей-оф за вихід до Примери.

Євген Селезньов. Нападник вже відбув дискваліфікацію після скандального вилучення в матчі чемпіонату Туреччини і навіть встиг забити 2 м’ячі. Хоч Акхісар старт нового сезону провалив і знаходиться майже у зоні вильоту, бомбардирські показники Євгена залишились на рівні. Загалом Селезньов вже забив 4 м’ячі у 7 матчах.

Ще один цікавий кандидат – Адерінсола Есеола. Форвард Кайрату демонструє чи не найкращу результативність з-поміж усіх українських нападників у цьому сезоні. У 18 матчах він відзначався 11 разів. Це при тому, що забивав Есеола не тільки в чемпіонаті Казахстану, а й 2 голи у Лізі Європи.

Тренерський штаб збірної України цього разу зробив вибір на користь Кравця, а кого б обрали Ви?

Завантажити більше пов'язаних статей
Завантажити більше в Актуально
Закриті коментарі

Перевірте також

Україна – ЧЕМПІОН СВІТУ! Південна Корея не вистояла проти фантастичної команди Петракова

Матч, про який ви розповідатимите своїм дітям! …