Домашня сторінка Ексклюзив Фоззі: Все можливо! Головне — дожити до цього

Фоззі: Все можливо! Головне — дожити до цього

22 читачів онлайн
0
2,468

Автор Денис Савченко

Після історичної перемоги збірної України над Південною Кореєю у фіналі Чемпіонату Світу багато вболівальників згадали пророцтво Фоззі.

У 2004-му році гурт ТНМК випустив пісню із текстом про перемогу українців у фіналі Чемпіонату Світу над Китаєм. Пророцтво майже справдилося, тільки замість Китаю — Південна Корея. Користувачі Facebook просто засипали музиканта нагадуванням про пророцтво, а сам Фоззі ексклюзивно для FootballHub розповів про історію створення пісні, оцінив гру збірної та спрогнозував наступне чемпіонство українців.

Фото Facebook Олександр Фоззі Сидоренко

Чи згадав своє пророцтво 2004-го року? Я пам’ятав про це. Мені почали нагадувати ще кілька днів тому, але я боявся наврочити.

Чи вірилося у 2004-му році, що Чемпіони Світу — це про українців? Вірилося слабо. В тексті пісні ми вивели Китай у фінал, аби це було з іронією. Якщо серйозно б співали — вивели б до фіналу Бразилію або Німеччину. А Китай — тоді це вважалося неможливо. Виходить, що на рівні U-20 все можливо. Тепер головне, щоб ці хлопці мали шанс заграти, а не сиділи в орендах, у тому ж самому Маріуполі, де ми вчора були.

Обіцянки у фейсбуці перед матчем? Та я все, що завгодно наобіцяв би на останніх хвилинах поєдинку.

Рима до слова Корея? На вчорашньому концерті змінили трохи слова пісні і вийшло так:

Свято! Шановні, я хрінею!

Щойно ми виграли Корею.

Тут нічого не потрібно додавати, Олександр Фоззі Сидоренко знав це 15 років тому!😂Свято! Шановні, я вас вітаю Виграли…

Опубліковано Дмитром Горіним Субота, 15 червня 2019 р.

Перші емоції після перемоги над Південною Кореєю? Я пригадав, як ми у 2003-му році були в маріупольському готелі Спартак, де дивилися матч Україна — Вірменія (4:3 українці перемогли). Вчора ми теж виступали у Маріуполі і знову заселилися у той самий готель, щоб фарт нас не оминув.

Перед фіналом. Спогад на фарт. Приблизно 7 червня 2003 року ми грали якийсь опенейр в Маріуполі. Заселилися в готель "…

Опубліковано Олександром Фоззі Сидоренком Субота, 15 червня 2019 р.

Що найбільше сподобалося у грі збірної? Фарт! Нам завжди не фартить, а тут і ВАР з італійцями, і у фіналі два відскоки м’яча під Супрягу. Сподобалася реалізація моментів, що дуже незвично для українського футболу.

Кого можу виокремити з гравців? Усі молодці! Дуже сподобався Попов, його вчора не вистачало. Лунін добре зіграв. Юхим Конопля — наш улюбленець.

До Чемпіонату Світу знав тільки Булецу, Супрягу, Цитаїшвілі, Попова. А тих, хто з Шахтаря, то бачив тільки огляди матчів за їхньої участі.

Чому усі ці збірники не грають у своїх клубах? Мені здається, що їм треба їхати за кордон. Той самий Булеца не отримає шанс у Динамо. Якщо Лечче хоче його придбати — нехай їде у такому віці. Приклади Зінченка, Малиновського доводять, що у них закордоном буде більше шансів себе проявити, ніж у Маріуполі або Динамо-2.

Чи чув про Петракова? Так, я питав футболістів, що про нього знають. Всі казали, що дуже нервовий тренер. Але Дмитро Джулай (коментатор — прим.ред.) казав, що вчора Петраков поводився дуже шляхетно біля бокової лінії. Ніяких матюків не було.

Кирило Дришлюк виграв Чемпіонат Світу з Україною в той час, коли Олег Данченко (викликався до національної збірної України) перейшов у російський Рубін? Я чув цю історію, що в Дришлюка батько загинув на Донбасі. Я сподіваюся, що якщо Данченко гратиме навіть у Барселоні, то до збірної викликатися не буде. Мені здається, що це буде абсолютно неможливо, якщо ці хлопці разом гратимуть за збірну України. Хто не з нами, той проти нас.

View this post on Instagram

Amigo 🤜🏼🤛🏼

A post shared by Kirill Dryshliuk (@kirill_9d) on

Чи буде ця перемога сигналом для тренерського штабу національної збірної, що вигравати можна і без допомоги натуралізованих гравців? Гадаю, що не все залежить від тренерського штабу. Не все вирішується Шевченком та італійцями.

Коли збірна України ще раз виграє Чемпіонат Світу? Дивлячись на історію, це обов’язково станеться. Головне — дожити до цього.

Хто буде суперником у фіналі? Індія!

Нагадаємо, збірна України U-20 у фіналі Чемпіонату Світу перемогла збірну Південної Кореї з рахунком 3:1.

Читайте також: Golden Boy 2019: українець серед претендентів!

Завантажити більше пов'язаних статей
Завантажити більше в Ексклюзив
Закриті коментарі

Перевірте також

VARу буде більше! Нові деталі від УАФ

Вже найближчим часом VAR частіше використовуватиметься в УПЛ …