У першому українському Класичному в УПЛ цього сезону Шахтар на виїзді переміг Динамо із рахунком 2:1. Футболісти поділилися своїми емоціями після напруженого поєдинку.

Одним із перших погодився відповісти на декілька запитань динамівець Фран Соль: 

Так, я вийшов другим форвардом, тому що ми мали забивати, відігрувати м’яч. З Брюгге не грав, я не був готовий на всі 100 відсотків. Гра була дуже складною у фізичному плані і дуже важливою для команди. Так, зараз я готовий. Щодня я стаю сильнішим, тренуюся постійно. Немає що говорити, єдине, що прошу фанів – прийти на стадіон підтримати Динамо у матчі з Брюгге. 

Не тікав від мікрофону і Денис Гармаш: 

Що там була за сутичка? Я не знаю, там Карлос з Тайсоном щось не поділили. Шахтар теж сьогодні грав добре. Тримав добре м’яч, в принципі все як і в останніх матчах. У нас були моменти, коли Вербич не забив. Може, була б інша гра. Але так, пропустили цей гол і не могли зрівняти рахунок. 

Були три, чотири передачі вперед, але вони були неточні. Треба додати трохи точності і все буде нормально.

Брюгге? Ми програли перший матч 0:1, тому треба більше пресингувати, боротися за кожен м’яч. І тоді ми будемо завжди біля чужих воріт, постійно нагнітати. Буде добре, якщо заб’ємо швидкий м’яч  і там вже здобудемо результат. 

Олександр Хацкевич говорив у перерві матчу з Шахтарем, що треба продовжувати виконувати установку, використовувати контратаки, але трохи не вийшло.

Гравець національної збірної України та Шахтаря Марлос тільки рота відкрив, як до нього підбіг представник донецького клубу і заборонив давати інтерв’ю.

Завантажити більше пов'язаних статей
Завантажити більше в Ексклюзив
Закриті коментарі

Перевірте також

Жах українських реалій футболу від Ігоря Суркіса. Треба, щоб федерація думала про клуби, а не використовувала нас, як повій ©

Ігор Суркіс в ефірі програми ЦиганикLive відверто розповів про ситуацію, в якій опинилися …