Франція – перша. Данія – друга

Для збірної Перу матч проти Австралії турнірного значення не мав. Тому хлопці Рікардо Гареки спокійно грали у свій футбол, у досить цікавий футбол. Шкода, що у перших двох турах не вийшло продемонструвати такої гри.

Фото Getty Images

Спочатку Андре Каррільйо забив фантастичний м’яч після передачі Герреро.  А у другому таймі 34-річний Паоло Герреро вже сам подвоїв рахунок, пробивши у падінні.

Австралія теж мала декілька моментів, але не відчувалося, що вони можуть забити. Скоріше вже Перу мали забивати третій. 2:0 – Перу з честю залишає турнір.

У матчі Данія – Франція вирішувалася доля першого місця. Обидві збірні розуміли, що друге місце – це вихід на Хорватію в 1/8, навряд чи хтось з них хотів грати проти такого сильного суперника.

Але матч вийшов доволі стриманим. Франція не дуже і хотіла, і нікуди не поспішала, а Данія, напевно, не могла. Всі небезпечні моменти створили французи. Найактивнішим був Олів’є Жиру.

Спочатку він добре цілив у ліву дев’ятку, але Шмейхель блискуче впорався з цим ударом. А на останній хвилині першого тайму з центру штрафного майданчику він пробив занадто високо. Другий тайм – суцільна боротьба, майже без моментів. 0:0 – перша нульова нічия на турнірі.

Отже, Данія – друга та зіграє з Хорватією. А Франція очікує на свого суперника. Ним стане хтось із трійці: Аргентина, Нігерія, Ісландія.