Футбол був принижений© Власник іспанського клубу наїхав на УЄФА через скандальний камбек

Сім років тому відбувся легендарний камбек, який не безпідставно можна назвати одним із найскандальніших в історії Ліги Чемпіонів.

Власник іспанської Малаги катарський шейх Абдулла Аль Тані пригадав матч Ліги Чемпіонів семирічної давності, у якому його команда поступилася дортмундській Боруссії з рахунком 2:3. Це був матч-відповідь чвертьфіналу Ліги Чемпіонів (перший поєдинок завершився з рахунком 0:0, в обох матчах брав участь ексдинамівець Віторіно Антунеш). Боруссія до 90-ї хвилини програвала 1:2, але змогла забити 2 м’ячі вже у компенсований час. Вирішальний м’яч Феліпе Сантана забив з офсайду. Власник Малаги досі не може змиритися з тією поразкою. У своєму твіттері він закликав провести розслідування щодо цього поєдинку:

Усі знають, що сталося. Просимо розпочати відкрите розслідування щодо цього поєдинку. Ми хочемо справедливості для Малаги.

9.04.13 — це день, коли футбол був принижений організацією під назвою УЄФА

Примітно, що зараз Аль Тані не має права займатися справами команди. Таке рішення виніс іспанський суд, звинувативши катарського шейха у фінансових проблемах клубу. Малага зараз перебуває у скрутному фінансовому становищі через махінації Аль Тані.

Нагадаємо, Боруссія у 2013 році дійшла до фіналу Ліги Чемпіонів, де поступилася Баварії з рахунком 1:2.