Футбол чи війна? Позиція клубів Першої ліги на Раді Ліг ПФЛ та недовіра до президента

Представники клубів Першої ліги вже втретє зібралися у Києві, щоби вирішити долю чемпіонату.

За інформацією головного редактора програми Профутбол Володимира Звєрова, який працює на Раді ліг, перед остаточним голосуванням деякі представники клубів озвучили свою позицію:

Михайло Кополовець, спортивний директор Миная: Хто сказав, що ми не хочемо грати? Готові догравати повний турнір. Але у нас на Закарпатті 123 нові випадки зараження, ситуація важка. Ми перед Динамо проходитимемо тестування. Де гарантія, шо ніхто не заражений?

Фото ФК Минай

Андрій Горєльцев, президент Черкащини: Тричі ми зустрічаємося. Я ніколи не отримував жодного дзвінка (про кулуарні дзвінки і тиск на клуби).

Володимир Лапіцький, спортивний директор Руха: Давайте вже грати. Ми за місяць стільки разів до Києва їздили, що я напам’ять знаю трасу Львів-Киів.

Представник Металіста 1925 заявив, що 300 харківських уболівальників готові були їхати до Києва і пікетувати засідання, але голова Наглядової ради клубу не дозволив цього зробити. Представник Оболоні Бровар зазначив, що вболівальники київського клубу також були готові піти на такий крок.

Володимир Звєров зауважує, що раніше повідомлялося, що журналісти зможуть потрапити на Раду Ліг, але президент ПФЛ Сергій Макаров відмовився ставити на голосування питання щодо присутності журналістів на засіданні (керуючись тим, що сьогодні погіршилася ситуація з кількістю інфікованих на коронавірус в Україні). За нашою інформацією, Макаров міг отримати вказівку з УАФ. Представники деяких клубів не погодилися із рішенням президента ПФЛ і навіть готові були викликати поліцію.

Сергій Макаров, фото Footballhub

Рух вносить пропозицію визнати Макарова некомпетентним керівником і звинувачує його в затягуванні поновлення чемпіонатів.

Президент УАФ Андрій Павелко виступив за продовження змагань у Першій та Другій лігах. А потім зазначив, що не УАФ має вирішувати, а клуби-учасники турнірів. У своєму заключному слові президент УАФ попросив усіх підтримати Першу лігу.

Важливою темою є виконання медичного протоколу! Про це також наголошує Президент ПФЛ Сергій Макаров. Зараз йде обговорення серед представників клубів. Щодо неявки на матчі, є думка, щоб все проходило згідно з Регламентом. Тобто, після двох неявок команда не тільки знімається зі змагань, але і втрачає професійний статус. Чи підтримає її більшість?

Друга Ліга завершилася ДОСТРОКОВО, 11 клубів ЗА, 6 ПРОТИ. Саме таке рішення відправлять на затвердження Виконкому УАФ

Читайте також: Час вирішити все. Хто ПРОТИ поновлення Першої ліги і що ж робити клубам?

Повідомте нам, якщо ви помітили проблему
ПОВІДОМИТИ ПРО ПРОБЛЕМУ

Дякуємо! Ваше повідомлення було відправлено.

Вибачте, виникла помилка сервера!

Читайте також