Футбол Моурінью в дії. Рома принизила Аталанту Малиновського. ВІДЕО

Поєдинок 18-го туру Серії А між Аталантою та Ромою вийшов дуже насиченим на події. Вже у першому таймі команди забили три м'ячі.

Абрахам шокував Аталанту вже на 55-тій секунді! Форвард Роми пробився через усю оборону бергамасків ("привіт" захисникам) і з меж штрафного майданчика вразив ворота Хуана Муссо – 0:1.

В середині першого тайму Дзаньйоло втік від захисників, хитнув Джимшиті у штрафному майданчику і пробив повз голкіпера — 0:2.

Аталанті вдалося скоротити відставання вже у доданий до першого тайму час. Муріель пробив з лінії штрафного майданчика – м'яч рикошетом від Крістанте влетів у ворота римлян. 1:2.

Руслан Малиновський вийшов рятувати Аталанту на початку другого тайму. І майже одразу українець міг забити. Руслан класно виконав штрафний з гострого кута, але Патрісіу потягнув м'яч з-під поперечки.

Малиновський навіть міг стати автором результативної передачі, але цьому завадив відеоасистент арбітра. Українець подав із кутового, а Сапата плечем переправив м'яч у ворота. Відеоасистент підказав головному арбітру, що Паломіно, який перебував в офсайді, останнім торкнувся м'яча.

Відповідь Роми була миттєвою. Верету подав зі штрафного, а Смоллінгу ніхто не завадив пробити з меж воротарської зони – 1:3.

Підопічні Моурінью класно оборонялися у низькому блоці, але при цьому не забували і про контратаки. Одну з таких реалізував Абрахам на 82-й хвилині поєдинку  1:4.

Доволі несподівано Аталанту принизили на власному полі. Бергамаски втратили шанс покращити свої позиції у турнірній таблиці Серії А.